Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Až do září doporučuju míjet Letnou vééélikánským obloukem


Medvěd

Recommended Posts

Včera jsem se po týdnu vrátil domů a zjistil jsem, že zde dopravně není \"kámen na kameni\". Nelze odbočit z M. Horákové vlevo do tunelu, auta od Hradčanské jedou od Sparty v protisměru, tramvaje přes Letnou jsou nahraženy autobusy ...... no bordel na kolečkách. A aby tomu nebyl konec, chystá se ještě v průběhu prázdnin kompletní uzávěra Letenského tunelu - více zde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LetNý se vyhejbám už tak 5 let ... :P Aneb když nemusim, tak Letná ne ... :)

Já na Džbán pojedu po spojce a pak tunelama - od tý doby, co je otevřenej okruh, tak mám se spojkou docela kladné zkušenosti :)

[upravil dne 4/6/2012 13:03 od Neon]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Méďo, to nééé :mad:

Vlastně kecám za posledních 5 let jsem tam byl jednou, když jsme tě stěhovali a pak když jsme byli na návštěvě ... :) Ale prostě jsem tam párkrát zkejsnul na pár dlouhejch chvil v kolonách a prostě mi to tam nebyhovuje, neznám tam zkratky, jednosměrky a tak ...

Rozhodně nic proti tobě (jediné tvoje mínus v mých očích je, že bydlíš na Letný - ikdyž v moc pěknym bytě, ale prostě na Letný :aut)

Jo a známe se tak 7 let, to jen pro upřesnění ... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj tenhle bordel na koleckach byl avizovan na ruznych dopravnich cedulich po praze uz asi 14 dni dopredu. tak to abych z Dejvic do Letnan jezdil pres Kralupy :D

to tam asi finalizujou to napojeni na opravenej kus kolem Sparty a od vyjezdu z tunelu, uz vidim,jak to tam totalne sklidni, misto dvou pruhu na M.Horakove od Sparty k tunelu bude jen jeden, z obou stran poradne vysoke obrubniky, mozna nejaky ten retarder, par novych prechodu se semafory ... :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tomhle marasmu mě ale pobavil nový výmysl dopravního podniku, a tím je vznik pomocné linky 31, která jezdí ze Strossmayeráku na Letenský náměstí. Jezdí jí kloubový vůz s oboustranným řízením, což v praxi znamená, že řidič jede 2 zastávky, pak pěšky přejde na druhý konec vozu a jede po stejné koleji zase 2 zastávky dolů (odhaduju, že po jednom dni ježdění by mi tutově hráblo).

Vzpomínám si, že někdy v 80. letech se taky dělala rekonstrukce mezi Hradčanskou a Strossmayerákem, ale autobusy to jezdily celý a žádná nablblá linka 31 nebyla potřeba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechapu, proc s tim teda nepockali az po otevreni tunelu, asi je zprovozneni te diry jeste v nedohlednu, ale myslim, ze by ta Letna vydrzela jeste nejakej ten rok bez opravy, to znam i horsi useky, ktery maji vice der. Ale asi je potreba proinvestovat penize zrovna na tenhle usek, tak jde veskera logika stranou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechapu, proc s tim teda nepockali az po otevreni tunelu, asi je zprovozneni te diry jeste v nedohlednu, ale myslim, ze by ta Letna vydrzela jeste nejakej ten rok bez opravy, to znam i horsi useky, ktery maji vice der. Ale asi je potreba proinvestovat penize zrovna na tenhle usek, tak jde veskera logika stranou

Ono to celý Blankou docela souvisí. V rámci rekonstrukce se mění komplet tramvajové koleje, zmizí dlažební kostky mezi Veletržní a Spartou, snad i budou měnit nějaký trubky co jsou pod povrchem od počátku století - a asi je to součástí rozpočtu na Blanku, tak se to musí prostavět do jejího otevření. Každopádně včera jsem se rozhodl, že pokud nebudou padat z nebe ho*na s háčkama, tak mně nikdo v autobusu X1 neuvidí, budu raději z Hradčanský chodit přes pláň pěšky (včera úsek Hradčanská - Sparta 35 minut - a já se divil, proč je ten bus poloprázdnej :D).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...