Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

PUG 405 1,9GRD zvyšování výkonu apod.


Háček

Recommended Posts

Zdarte, máte někdo nějaký zkušenosti s u pravama motoru starý 405 1,9l GRD

Poslední dobou mi připadá že se motor chová jako s turbem, šlápnu na plyn do těch 2 tis RPM nejede a nad 2tis RPM mě posadí do sedačky :D motor je v serii bez jakejch koliv uprav takže za prve nevim čim ten ,,Turbo Efekt\'\' a az druhý mi příjde nulová šance zvyšit vykon ... :) takže asi zbytečnej dotaz, ale pokud někdo máte taky tohle auto tak se určitě rádi podělíte s radama :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar ten motor je cista mechanika cize ziadna RJ:( Jedine co mozes urobit dat do boxu bavlnenu vlozku namiesto povodneho papiroveho filtru nech motor lepsie dycha (ja mam od firmy Green a som s nim uplne spokojny;) ) potom odstranit Kat ked mas a mozno nejaka ta koncovka namiesto origo vyfuku (ja mam duplex od Remusu a pekne pradie hlavne od 2250ot/min :D ) inac asi nic...mohol by si este postelovat cerpadlo ale to neodporucam odpises motor:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A čo zlícovanie sacieho a výfukového potrubia? Dobrá skúsenosť na jednom prehistorickom OHV motore, pomohlo mu to.

Ďalšie teoretické nápady: mám motor DJZ, on by mal mať EGR nie?

A mimochodom: Ja nemám ani kat ale ani stredný tlmič, je to bežné alebo je to len nejaký pokus o \"športový\" zvuk?:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ehm, nemam katalizator, nemam EGR Ventil :D ... a tlumič mam danej vepředu místo vzadu kde byl origo .. :D ... a čerpadlo stelovat nechci už ted mi lehce teče :D ... a motoru by byla škoda, ja tipuju že odejde až tak za 10 let .. ;) míso koncovky mam obyč nerez trubku, a filtr asi pořídim jinej no .. :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo tak nad tim taky premyšlim, ale je to moje jediný auto tak ho nemuzu nechat doma ani jeden den, ale nejspíš budu mít další 405ku na díly takže z ní se budou brát a upravovat věci.... ještě dám Echo jak to dopadlo ... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...