Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zelená lvice - konec příběhu


ma.zek

Recommended Posts

Pozdrav všem příznivcum Peugeotů, mezi který patřim i já. Chtěl bych vám tu nahodit pár fotek a slov k mojí 306.

Máme spolu odjeto 10000km a na tachu se blíží 160 tis.km a jelikož mi sloužila a slouží věrně, snáší moje trápení, myslim teda, že je to vhodnej čas ukázat jí tady na fóru:) navíc si uvědomuju, je to rok, co jsem jí pořídil...

Z fotek poznáte, že je to 5-ti dvéřovej model v zelený barvě, že jo:D Pod kapotou dupe papírovejch 132 kobyl, je to teda 2.0l 16v z roku 2000... tuhle \"raketu\" jsem koupil v origo stavu, snad jen KN filtr v boxu byl vyjímka, takže i s 15\" cyclonama, se zimnim obutim. Kola dělaj auto a navíc je pohodlnější přehazovat celou sadu se změnou toho počasí, takže jedna z prvních věcí byla vybrat vhodný kola. Chtěl jsem jedině černý, kterejch nebylo tolik, výběr byl teda jednodušší a 16\" to jistí. CMS C9 a k tomu letní pneu B Bravuris 2 205/45. Dál bylo potřeba vyměnit přední kotouče + desky. Za slušnou cenu se sehnali powerdiscy od ATE a stejně tak desky. Díky kámošum výměna za 20min., pohoda:super Ještě nabarvit třmeny oranžovou a byl jsem max spokojenej.

Další \"tunění káry\" proběhlo koupí laďáku od Powersprintu s homologací přímo na dvoulitry. Je to německá firma, která si je nechá vyrábět v Itálii a jelikož jsem vychytal velký prázdniny, kdy italové nechtěj makat, musel jsem si počkat 3 měsíce:bacha nepřeju nikomu... s jeho výměnou nahozenej i novej střed od Bosalu.

Jelikož s kárkou nebyly žádný problémy, mohl jsem začít řešit stav. podvozek. Ten jsem sehnal tady z klubu od borce ze SR (dík 306gti6). Víkend na chatě a stavák Supersport byl na autě. Předek teda o fous dole, ale co zadek, s tim byl/je problém. Hlavičky torxů servaný, odvrtat nebylo čim, takže to je zatim tak jak to je, ale chystam se na to!

Samozřejmě proběhla klasická výměna oleje + filtrů a stejně tak jsem nalil novej olej do převodovky. Pár změn uvnitř jako jiná řadička a koberečky jsou už jen takový třešničky na dortu:D

to je tak prozatim všechno, co mě k tomu teď napadlo. Nahodim těch pár fotek a vy můžete směle kritizovat;)

Mír a lásku

post-37101-14109624775819_thumb.jpg

z phy do kralup a už je moje

[upravil dne 10/7/12 23:01 od ma.zek]

[upravil dne 15/7/12 18:59 od ma.zek]

[upravil dne 21/8/12 09:28 od ma.zek]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koukam, samý noční ptáci, nebo ranní viz genzer:) za pochvaly Díky! snažim se jí udržovat v koukatelnym stavu.

A vendelíne: jasný, výfuk je nerez. Žádný trhání uší, příjemnej brumla, samozřejmě čím víc otáček, tim lepší;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...