Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zelená lvice - konec příběhu


ma.zek

Recommended Posts

Tak po malý odmlce za sebou máme další úpravu. Výměna brzd teda nebyla vůbec akutní nebo jinak potřebná, ale prostě mě to napadlo dát dopředu větší brzdy.. sehnal jsem tady od klubáka komplet př. brzdy s kotoučema a deskama od Bremba a brzdiče jsou z 307-mi. Montáž bez problému a ani odvzdušnění nebylo moc náročný. Rovnou se vyměnila brzdovka, ale to je samozřejmost.

post-37101-14109625541034_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

genzer: jo všechno tam sedlo, nic sem řešit nemusel, vlastně až na odvzdušňováky, ty sehnat, to je peklo... pak to bylo za chvíli hotový. Mam pocit, že na ten pedál musim víc tlačit, když dobržďuju, ale zase nejde sešlápnout tak dolu jako předtim. V podstatě to brzdí skoro stejně, při klidnější jízdě, jen teď je to s tim rozdílem, že když to fakt zahamtnu, tak zastaví dřív než na těch menších..

[upravil dne 11/7/12 12:33 od ma.zek]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Charles: tak uvidíš jak to bude brzdit tobě, zklamanej ale určitě nebudeš.

jo Johne, ty 266 byly v těch kolech moc malý, i z toho důvodu (asi hlavně kvůli tomu) sem je vyměnil. Nechápu proč ty 283 dávali jen na ty silnější verze, přitom tohle je o něco těžší a žádnej lenoch to neni:D asi se museli nějak ty sportovný kupátka lišit;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dělal jsem stejný upgrade na xsaře. původně vepředu 266mm(pístek 54mm), vzadu s 247 ABS a brzdový válec 23,8mm. sehnal jsem 283mm z vts který má pístek 57mm. Rozdíl v chodu pedálu je tak pár mm, skoro k nepoznání, ale co je poznat okamžitě je jedovatý nástup brzd:D stačí na to trochu víc šlápnout a už do toho kecá ABS. :D Takže za mě určitě ano, jediná nevýhoda je že na zimu musim sehnat patnáctky.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Charles: Jde o to, že já technickou mám v únoru, tudíž tam musím na zimákách. Nicméně ti, co mě znají, potvrdí, že já brzdy v podstatě \"nepotřebuji\" kvůli mému stylu jízdy, ony mi na to stačí ty 266 ... však na předních deskách jsem najel 45tkm a ještě dlouho vydrží, a to je tam dával ještě předchozí majitel ...

Nicméně prostě se mi líbí větší brzdy, to je jako s kolama, 14\" stačí, ale 15\" jsou lepší (mám ted 16\", ale to byla spíše náhoda).

[upravil dne 12/7/12 21:20 od MilanF1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na zimu mam 15\", ještě sem to nezkoušel, ale vejít by se měly.

Já měl na těch 266 před rokem nový kotouče a desky, ale prostě musely udělat místo pro větší, jak se mi jednou v tý palici objevila ta myšlenka, tak se nedalo jinak:) V brzký době bych ještě rád vyměnil zadní kotouče a desky, už něco pamatujou. Navíc bude potřeba je nějak seřídit, na zablokování kol musim tu ručku urvat až nahoru, vim že to u Peugeotů není nic neobvyklýho, ale aby se mi pak nestalo, že přetrhnu lanko...

hele MilaneF1, když máš nově v papírech 16\" kola, tak na technickou můžeš s nima i v zimě, když nebude sníh, blbý je, že tam pak ty 14\" nenasadíš, ale pokud stačej 266, tak se s tim spokoj, anebo sežeň na zimu 15\";)

[upravil dne 12/7/12 21:40 od ma.zek]

[upravil dne 12/7/12 21:42 od ma.zek]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ma.zek: neuzákonili povinné zimní bez vlivu podmínek? Navíc moje zimní jsou Micheliny a mají 7mm, zbavovat se jich nechci.

Stačí mi 266mm, jenom mi přijde, že pedál je měkký. Pokud zítra se Stibtem zbude čas a síla (po výměně zadní nápravy na jeho 306ce), vyměníme brzdovku, určitě bude originál, třeba se projev zlepší ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sme se dnes, při výletě do Chomutova, přehoupli přes další kulatý číslo!:papa 160tis. km za náma, je to smutný, jak rychle to tam naskakuje... bejt tam jen těch 160... ale musim tu káru pochválit, pořád je schopná vytáhnout to na 2 stovky za hodinu, oktávky trochu čuměly:roker

post-37101-14109625643567_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
...ale musim tu káru pochválit, pořád je schopná vytáhnout to na 2 stovky za hodinu, oktávky trochu čuměly:roker

je mi moc luto ze si mal nehodu, hlavne ze si zdravy a cely... a nikomu nebola sposobena ujma na zdravi nech uz bola vina na kohokolvek strane.

jazdit ale 200 s takym autom je troska nezodpovedne, nakolko na verejnych cestach nepoznam usek ktory by bol technicky na to prisposobeny v ramci CR a SR atd... Mal som aj silnejsie auta ako mam momenalne s ktorym tiez neni problem 200 dosiahnut, ale poviem ti ze za 20 rokov mojej soferskej praxe som takou rychlostou este nesiel.

sory za OT ale musel som to napisat...

dovolil som si odcitovat co si napisal, ale je to myslene vseobecne, nie na konkretnych ludi...

drzim palce a vela stastia v dalsom zivote a hlavne bez nehody... :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...