Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Hledám práci kde nechtějí praxi...


Dadadavid

Recommended Posts

Buď nevíš co chceš a nebo se chceš takto pochlubit ostatním za jakou vatu jdeš ve svém věku dělat.Jedno si ale pamatuj,v dnešní době si za 8 hodin práce kloudný peníz nevyděláš.To ti zde psalo spousta členů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Si blázen pokud hledáš další robotu když ti někdo nabízí bagr za 26 ještě pokud by si teda jen

\'\'nakládal\".

Mě bude letos 25 a šel jsem trošku jinou cestou udělal sem si maturu ale v posledním ročníku jsem zjistil že to není to pravé ořechové, naskytla se možnost nového oboru: Automechanik za 1a5 roku v C, C+E, D. Tak sem do toho skočil.

Hned po škole se naskytla možnost jít na cečko dělat rozvoz.Mam super šefa takže vydělavám 24-26tKč zaleží kolik najezdím.Kluci u nás jezdí trošku dál a maji skoro 30.Bral mě uplně bez praxe vůbec mě neznal.Takže se to dá.ALE vstávám v 1:45 každý den a dělam až dodělam takže se vracím kolem 16-17, v letě není problem vyjmečně dojet v 20:00.Nebojím se pracovat rukama a pokud mi někdo nabídne praci kde vydělam 20 a nebudu muset toliko dřít jdu tam :) Prozatím sem mladej tak to nějak jde.

Ale je to hlavně v člověku prachy jsem pro sebe potřeboval už dřív naši moc peněz neměli tak proč je ještě víc zatěžovat?Co chci to jsi koupím když je třeba někomu pomoct segra kupovala barak nebyl problém vybrat peníze a pučit ji je na druhý den.Hledat praci protože potřebuju 80 litru na něco je o ničem.....

Můj nazor je takový že si založil zbytečné tema když už si stejně měl rozhodnuto.

Vstávat ve dvě ráno, vracet se v 17 nebo dokonce ve 20h, celou dobu kroutit volantem a brát za to 26tis, tak takhle nějak si představuji peklo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gabriel ? Ty robíš klasické 12 tky :) Normálna vec ...

On píše, že robí pravidelne 15-16 až 18 hodin :)

Pri 20 pracovnych dnech x 16 hodin = 320 hodin mesačne ... 25 000 kč / 320 hodin = 78 kč hodina.

V pohode, v každem pripade tohle nepovazuji za \"super\" prácu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V každom pripade k teme :)

David, pokial nechceš celý život robiť bagristu a tvoj sen je PPL, Pošta, nebo MKD, tak to naozaj toho bagristu robit chod :) A rovno sa vykasli na PPL alebo Poštu ... To budeš mať ako bagrista lepšie ...

Ja som myslel, že to chceš tahat na nejake uplne ine pozicie ... V tomto pripade nevahaj :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono bude nejlepší si to vyskoušet. Ten bagr tak nebude žádná procházka růžovkou. A o tom trávení v hicech, tak dneska ty nový už mají klimu :P

A co se týče MKD taky není prdel (sám jsem jezdil). Věčně na cestách, málo doma, nervy atd... Peníze pěkný, ale...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejsem nadsenej ze delam kancelarskou krysu ale kdyz to tady tak ctu jsem za to snad i rad, je to sice na palici a sedavy zamestnani takze to ma taky svoje nevyhody nicmene ty penize co se tady tak zminuji mam +- taky a nemusim kvuli tomu delat dvanact hodin ani vstavat v 01:45 ... :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však s mým věkem mám na to právo :D neboj,určitě to časem také poznám.. já prostě jen potřebuju momentálně 80 tisíc na nový auto,pač svoje jsem rozpůlil no... Takže sháním co se dá...ovšem nedělal jsem se s maturitou abych seděl v bagru v létě v 70ti stupních v kabině.... zatím jak vidím nemám jinou možnost.

...no to je kur*a něco. 26k čistého a tobě se to nezdá. Podívej se, maturita dneska neznamená vůbec nic. Čím dřív si to uvědomíš, tím líp pro tebe.

Namotivuju tě, chceš? Já jsem celkem obstojný kódér a programátor, maturoval jsem s vyznamenáním a zkusil podnikání. To nevyšlo. Na programátorské pozice mě, i přes zkušenosti, nevzali, protože jsem neměl odpovídající věk. Nakonec jsem musel vzít práci ve fabrice. Pod pracovní agenturou jsem měl půl roku plat 11k čistého MAX, občas s přesčasy 12k.

Teď jsem zaměstnanec a mívám 14-16k čistého. Dělám u pecí, kde je na jednom místě 10°-12° kvůli chlazení a na o metr vedle je 35°-40° v létě. Denně jezdím 30 km tam, 30 km zpátky bez JAKÉKOLIV náhrady a jen benzin mě stojí 4.5k měsíčně. Takže bokem musím něco zrobit tak jako tak. A to mám celkem slušné vzdělání, praxi i kvalifikaci. Zatím se prostě nic lepšího nenaskytlo.

A tobě se nezdá 26k a \"vedro v bagru\".

koblih69: To, co člověk dělá po maturitě přece nevypovídá o člověku samotném. Naopak bych to bral jako plus, nebojí se makat.

Jasně, že je spousta rozmazlenců, kteří si vybírat můžou...

[upravil dne 5/6/12 00:46 od Džůny]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

dosud jsem si neuvědomoval, jakou dobrou práci mám ...nechci rejpat nebo se vytahovat...jsem kancelářská krysa, dělám od 6:30 do 14:30 s pružnou pracovní dobou, mám různé benefity a přijatelnou mzdu ...oproti tomu, co tady píšete někteří ohledně délky pracovní doby nebo výšce mzdy jsem snad v ráji ......ale neměl jsem to zadarmo

..takhle jsem se \"vypracoval\" po 14 letech praxe

začínal jsem po maturitě u stroje, z vysoké jsem odešel, zajímaly mě holky a zábava

časem jsem si uvědomil, že když se snažím, mám se dobře a kladně to hodnotí i okolí

postupně jsem se z dělníka stal technologem, z technologa jsem přešel na obchodní oddělení a přitom všem jsem se vrátil na vysokou a udělal si \"inženýra\"

Když se tak ohlédnu na ty roky zpátky, tak jsem se dřel jen v práci nebo ležel v knížkách do školy .... kamarádi si užívali

Teď se směju už i já, možná i líným kamarádům, které jsem přeskočil z montérek do \"obleku\"

Moje životní poučení ....každá práce je dobrá a kdo se snaží, má se dobře...jen né hned :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja byl po maturite taky trosku naivni, ale vyslo mi to...

VS jsem nedodelal, byl jsem asi 2-3 mesice na pracaku, tam se me u vstupniho pohovoru urednice ptala co bych chtel delat a za kolik, no ja ji odpovedel \"Neco co me bude bavit (v te dobe IT) tak za 20 hrubeho (pred 6 lety...)\", takze jsem ji pobavil :D

A za mesic jsem se u te same pani z UP odhlasoval, prace v IT, 20 hrubeho nastupak. To uz jsem ji tak nepobavil, docela se divila.

Ted uz mam praxi kolem 6 let a plat vetsi nez bude mit Dadadavid na bagru.

Dadadavid, pokud neni jina prace, tak bych sel na bagr a delal to dokud se nenaskytne neco lepsiho, v cem budes moci casem i postoupit a vypracovat se. Me bagrovani bavi (na vypujcenem bagru na stavbe domu :D ), ale delat to jako praci kazdy den bych nechtel :)

Jak to je vubec s bagrovanim a spol. v zime, to prece nebude nejak moc zakazek, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...