Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Hledám práci kde nechtějí praxi...


Dadadavid

Recommended Posts

No a? Pár nekvalifikovaných má štěstí a většinový zbytek bere mnohem míň. Myslíš, že se na to \"štěstí\" dá vsázet? To je akorát dobrá cesta, jak si nabít hubu. Ostatně proto tady ten dotaz napsal, protože to štěstí jaksi nikde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslim, ze bych te s temito podminkami nevzal ani k ostraze........

jj, doba je kruta, zamestnavam bakalare za 75 na hodinu a jsem rad, ze nekoho sezenu, neso sš za 59......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bagrista 26.000 čistýho ???!!! kde ? a hlavně - proč jsem si teda dělal maturitu a lezl na vejšku ?? o těhlech penězích si můžu nechat leda zdát a to mám přes 4 roky praxe a dělám v administrativě v nadnárodní společnosti s miliardovými obraty ...

Ad hlavní otázka tohoto vlákna : dneska je to slabý s příspěvkama na cokoliv .. \"krize\" je oblíbená výmluva jakékoliv firmy s vychcanějším managementem snažícím se maximálně omezit \"vstupy\" a zvýšit \"výstupy\" (rozuměj ojebat a ještě více ojebat řadové zaměstnance).... takže po vzoru ostatních také popřeji \"hodně štěstí\" a sorry že jsem nepomohl .. :roll

Bagrista 26? Myslím, že to není nic neobvyklého i víc...

Tak to se nechci nikoho tedy dotknout ale porad je to MANUALNi prace i kdyz se to sakra musi umet .. mel jsem (asi chybny) dojem ze spise plati ze vice cenena je prace u ktere je potreba pouzivat vice mozek, nez ruce.

Proste me to jen prekvapilo, tipoval bych tak 18-20 hrubeho maximalne ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

znám kluky co dělají tesařinu nebo pokládají dlažby e není problém vydělat i 80-100000 Kč čistýho za měsíc,ale bohužel to mají tak 7 měs v roce a pak přez zimu z toho musí vyžít,ale kdo by z toho nevyžil:),ale nadřou se jak prase od rána do večera ,ale vydělají ty peníze...ja kdybych chodil jen do práce a něměl ještě příjem bokem tak už bych si to hodil...takže se taky musím otáčet,ale bohužel na ůkor rodiny...:grr:grr:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně .. z toho co zmiňuje Charlie \"vidím\" já každý měsíc na vejplatnici a účtě jen zlomek nicméně třeba dělám na fakturačním oddělení a když se něco pose*e tak se prostě člověk klientovi omluví udělá se dobropis a jede se v klídku dál ... NERUČÍM ani svým platem, ani majetkem ... takže raději méně a jistotu než více a špatný spaní ..

[upravil dne 3/6/12 23:36 od Stibto]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale s bagrem se to musí umět, jinak se nadělá víc škody než užitku. Když vidím, jak s tím tancují v nepřirozených polohách - to chce asi taky trochu praxe, než je za to 26.000,-- čistého.

Já bych jen nakládal na náklaďáky kamení atp... takže skoro celej den bych se flákal... :) za ty prachy to je dobrý... s tátou jsou dobrý kámoši,ttakže prachy jsou jistý ..asi jo,asi to vemu.. Jo a pro zajímavost,táta občas bere i 36tis.. ale ten už má asi 12le praxi... takže nemyslete si,bagr se dobře platí... :)

[upravil dne 3/6/12 22:58 od Dadadavid]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něchtěl jsem se k tomu vyjadřovat ponevadž jsem ještě taky dost mladej(26),ale to se nedá(stydím se za tebe i za ostatní mladé).Tak ty máš možnost takového platu a vymýšlíš nějaké další pika*oviny.Je vidět ,že si ještě nebyl v pořádné krizi,jinak bys takhle nevymýšlel a hned po tom sáhnul.Potřeboval by jsi si projít několik zaměstání,abys poznal jaková je realita a buzerace.Jediné co tě může těšit je,že nejsi stvým názorem sám,takových je většina co vylezou ze školy a myslí si,že budou mít na ružích ustláno a ještě by k tomu chtěli jak se říká,aby jim padali i ti pečení holuby do pusy:(:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však s mým věkem mám na to právo :D neboj,určitě to časem také poznám.. já prostě jen potřebuju momentálně 80 tisíc na nový auto,pač svoje jsem rozpůlil no... Takže sháním co se dá...ovšem nedělal jsem se s maturitou abych seděl v bagru v létě v 70ti stupních v kabině.... zatím jak vidím nemám jinou možnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...