Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Hledám práci kde nechtějí praxi...


Dadadavid

Recommended Posts

No proč chci to proplácení,nemám prostě jsem na nule a nemám za co bych dojížděl třeba do Prahy atp... tak to pochopte a nedělejte si tady ze mě prdel..každej není tak vysmátej jako vy... třeba táta bagruje a ubytování má zdarma i s internetem atd... je mi jedno jakou práci ,přizpůsobím se..a prachy,mimium 13- 15 čistýho..

Zatim jediný co můžu mít i s ubytováním je právě bagr,10 hodin denně a 26 čistýho,ve stejný firmě co je táta.. ale tak zkouším,co se naskytne..

[upravil dne 3/6/12 21:03 od Dadadavid]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To není že si dělaj srandu. začátky jsou vždycky těžký. Já mám maturitu z boleslavský Škodovky (Ať se Škodovka pomouvá jak chce, tak prostě umí a ne nadarmo se o škodovácký škole mluví jako o jedné z nejlepších odbornách středních škol v ČR) a po škole jsem skončil stejně nejprve v Call centru, pak jako pojišťovák na IČO a po roce jsem se dostal na slušnější místo jako likvidátor v pojišťovně. Prostě se nikdo neohlížel na to jakou školu mám. A nástup jsem měl kolem 11500 čistýho takže i tak žádná sranda.. Ta Armáda by nemusela být špatná, ale otázka jestli berou. Dopravní podnik by taky šel. Pak zkus firmy jako ICOM, Šmidberský, ČSAD ostrava a podobně jestli tě něvemou jako řidiče...

[upravil dne 3/6/12 21:08 od gronholmm]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak co řešíš,jdi na bagr;),známej shání lidi na pokládku dlažby,ale spíš jako navážení materíálu ,hutnění povrchu a tak,platí že to vychází na 100 Kč/hod čistýho a dělá velký akce podmínkou je dělat a nebejt levej,tedka má dělat nějaká parkoviště u obchodáku tak potřebuje lidi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je spousta podniků , které svým zaměstnancům na dopravu přispívají - např. hyundai nošovice ( nepracuji tam , ale spousta mých známých poté co šly hutní podniky do p....e si tam vydělává na živobytí)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bagrista 26.000 čistýho ???!!! kde ? a hlavně - proč jsem si teda dělal maturitu a lezl na vejšku ?? o těhlech penězích si můžu nechat leda zdát a to mám přes 4 roky praxe a dělám v administrativě v nadnárodní společnosti s miliardovými obraty ...

Ad hlavní otázka tohoto vlákna : dneska je to slabý s příspěvkama na cokoliv .. \"krize\" je oblíbená výmluva jakékoliv firmy s vychcanějším managementem snažícím se maximálně omezit \"vstupy\" a zvýšit \"výstupy\" (rozuměj ojebat a ještě více ojebat řadové zaměstnance).... takže po vzoru ostatních také popřeji \"hodně štěstí\" a sorry že jsem nepomohl .. :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bagrista 26.000 čistýho ???!!! kde ? a hlavně - proč jsem si teda dělal maturitu a lezl na vejšku ?? o těhlech penězích si můžu nechat leda zdát a to mám přes 4 roky praxe a dělám v administrativě v nadnárodní společnosti s miliardovými obraty ...

Ad hlavní otázka tohoto vlákna : dneska je to slabý s příspěvkama na cokoliv .. \"krize\" je oblíbená výmluva jakékoliv firmy s vychcanějším managementem snažícím se maximálně omezit \"vstupy\" a zvýšit \"výstupy\" (rozuměj ojebat a ještě více ojebat řadové zaměstnance).... takže po vzoru ostatních také popřeji \"hodně štěstí\" a sorry že jsem nepomohl .. :roll

Bagrista 26? Myslím, že to není nic neobvyklého i víc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...