Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

306 s16/GTi zohnané - pár postrehov z dnešnej návštevy v NZ + foto + otvárame šampanskééé


Ivkopivko12tka

Recommended Posts

panove, nie je mi to súdené :D prišiel som, všetko nachystane, stačilo vybrať peniaze z účtu a !!!! Slovenská sporitelna dnes zažíva megavypadok služieb, či už hotovostny výber z účtu, alebo iné. Ráno som si previedol na účet peniažky, samozrejme neboli evidovane, ani nešli vybrať ... po niekoľko telefonatoch na infolinky slsp mi povedali že to do rána určitě pôjde, takže - moja prvá noc v Nových Zámkoch :) ale za to som sa dovernejsie spoznal s predajcom, predajnou, autom aj personálom, sú velmi milý, dokonca mi ponúkli zaplatiť hotel, co som odmietol. Písem z mobilu, tak šup sprcha a na pivco, prehlbovať kupco-predajco vzťahy :)) To mi to ale začalo s tým GTi ckom :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže :)

Auto je už moje :

O pocitoch z jazdy prvých 120km (cca 70 okresky a dediny, zvyšok dialnica) - úžasné, nenapadlo by ma, že by mohol byť taký rozdiel v ovládateľnosti, dokým som si ho poriadne neprebehol, zábava, zábava, zábava, plyn - eufória, zábava, super ! :)

Už sa len dostať z roboty a presjť na záhorie bezpečne domov :)

Predsa len sa ukázali dve veci, ale počítal som, že sa ešte niečo nájde a to :

Auto si v meste a pri jazde drží dobre teplotu, aj so zapnutou klímou 90-95°C v tejto horúčave, vonku mohlo byť tak 30°.

No keď som v Bratislave parkoval, teplota mi išla pri pár manévroch a státí napriek točeniu sa sahár na 105°C.

Teplota oleja na otáčkomeri bola cca v strede, jemne cez 90°, v normále.

Je to v poriadku u týchto motorov, alebo vymeniť termostat, zanesený chladiaci systém, čidlo, chladiaca kvapalina ... ?

:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chladič bol pálivý, čiže kvapalina by som povedal cirkuluje, shara bežala, ale pozeral som sa len na jeden vetrák, len v rýchlosti čup a kuk, druhý som nevidel. Píšem to, lebo som sa dočítal, že by malo byť viacej režimov, najprv pomaly, potom rýchlo ... bolo to tichučké, myslím, že išli pomaly.

,,Dúfam\", že tam bude nejaká plplplp so spínačmi sahary alebo nejaký prúser s elektronikou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ventilátore bežia spokojne obidva, vetrík fúka, aj keď 30+°C ... keď sa auto hýbe, tak sa stíha ochladzovať, išiel som v Kútoch kolónu kvôli vykopanej ceste, išli sme podľa budíku nad 105°C ... potom, keď to už už vyzeralo, že sa to šplhne do červeného, tak išla ručička dole, aj keď som šiel krokom ...

Som si myslel, že teplota oleja a teplota vody spolu úzko súvisia. Olej sa zohrieva keď tomu šlapem, na čo voda neodpovedá nijako? Teplota oleja v motore by nemala byť \"smerodajnejšia\" než teplota vody?

Preventívne skúsim ten termostat, či sa to neumúdri, ale neviem, či je problém zrovna v ňom, keďže chladič je zohriaty (mimochodom, je nový).

Ešte jedna vec - nemali by ventilátory bežať aj keď vyberiem/dám kľúč do polohy 0 ? Keď vypnem motor a mám pripojenú batériu, tak bežia, keď dám do 0/vyberiem kľúč, vypnú sa.

Na 1.6 bežal ventilátor aj pár minút po odstavení, kľúč nekľúč.

Nechem, aby mi to niekde vykypelo :(

[upravil dne 19/6/12 18:38 od Ivkopivko12tka]

[upravil dne 19/6/12 18:38 od Ivkopivko12tka]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...