Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Spínač Sahary 206 7/2003


fundix

Recommended Posts

Najlepsie na dia a otestovat spinanie .Ako si skusal funkcnost?

Zkoušel jsem to stejně jak jsem na to přišel, když jsem dnes dojel, nechal jsem auto ještě pár minut nastartovaný a koukal jak teplota roste nahoru, když auto řeklo STOP, tak jsem vylezl ven, sahara stála tak jsem to chcípnul.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poistky si pozeral ?

podle el. schematu jsem pojistku zkontroloval. Na jednom relé jsem naměřil 12V. Nevím jak to funguje s 1. a 2 rychlostí, jsou tam 2relé.

Jestli jsem to dohledal správně, ventilátor bude řízen pouze ŘJ ... tj. podle čidla teploty motoru. Není tady žádný termostat? (resp. v service boxu jsem nic nenašel)

Po opravě upadlého drátu jsem již neměřil (přišla návštěva, nebyl čas) takže je možné že tam nějaká bota ještě zůstala.

jdu ještě kouknout do pojistek, koukal jsem možná na jinou, pak je možná ještě Pojistka v motoru. Pokud to nebude v motoru bude to už asi jen v kabelech nebo v ŘJ, podle wiring diagramu tam nic jineho neni.

[upravil dne 3/6/12 19:42 od fundix]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pojistky jsem zkontroloval, našel jsem i senzor teploty (modrý, dva čisté kontakty)

Takže mě nezbude nic jiného, než se podívat ještě jednou k relé a proměřit je.

(u obou relé musí být na ovládacím kontaktu 12V - jednotka uzemňuje, na jednom stále na druhé s otočeným klíčkem, a na spínaných kontaktech stále 12V)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...