Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

budíky


Suchy1

Recommended Posts

Čau , nevíte náhodou někdo jestli když se mění budíky tak se nechaj měnit kus za kus nebo jestli když je budu chtít měnit tak budu muset někam aby mi je nakodoval ? Stalo se mi totiž asi dvakrát že mi neukazuje teplota a to jsem měnil už snad všechno tak zbejvaj budíky a tet se mi stalo i to že mám plnou nádrž a ukazuje to pulku . Tak bych to chtěl věměnit . je to 307 .2hdi 79kw , 2002

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odpovedať sice neviem ale aby si nebol potom prekvapený ak ti naskočí vyžší počet km, ak by totiž budíky mali stav km vyžší ako máš ty, tak aj km v počítači v aute sa prepíšu na ten vyžší stav, v opačnom prípade ostáva pôvodný stav, teda vždy zostane ten vyžší stav, potom by už pomohlo iba sťahovanie...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bourané to nybylo , jenom mi občas neukazuje teplota a hladina paliva jde taky málo kdy , tak jsem to probíral s mechanikem a usoudil že to budou budíky . Dnes jsem je koupil a zapojil . Bez toho aniž bych tam dal klíček to na mě všechno svítí blika , na displeji mi to píše že jsou erbegy vypnuté . Tak tet nevim co jsem udělal blbě . Měl jsem odpojit baterku ? Nebo já fakt nevím . Vrátil jsem tam zatim tu starou to aspon něco funguje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ved som sa ta dotazoval na rok budikov.Rozdiel moze byt v rozvode auta can-van a can-can ale v ktorom roku sa to menilo neviem.

Facelift 2005

In 2005, the 307 was revised to meet the onslaught of rivals which had been launched since the introduction of the 307 in 2001. The front of the car was restyled featuring mildly revised lights, a new bonnet and the removal of the trademark Peugeot grille between the headlights. With the latter change, along with a new front bumper, the front of the car was now dominated by a larger air intake, as first established on the Peugeot 407, and which was now effectively the company\'s new grille.

zdroj:

http://en.wikipedia.org/wiki/Peugeot_307

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

musiš mít i stejnou verzi budíků. Podívej se na štítek jaká je verze .Novější budíky mají verzi V> 16.01 a více ,a starší V=<16.01.Přelomový je rok 2003/2004. Novější budíky mají i jiné BSI s čipem NEC a starší MOTOROLU.Podle mě jsi měl na autě verzi do V16.01

starší

2340245902

nový

2402219037_2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...