Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Manuální převodovka (PROBLÉM)


Sejkis

Recommended Posts

AHOJ, MÁM PROBLÉM S PŘEVODOVKOU (2.2i 116 kW) Z NIČEHO NIC MI NEJDE ZAŘADIT 4 A CELKOVĚ TY RYCHLOSTI JDOU ŠPATNĚ A KDYŽ DÁM ZPÁTEČKU A ROZJEDU SE TAK TO NĚJAK STRAŠNĚ BRZDÍ MOTOR ALE JEN ZPÁTEČKA. A TAK NĚJAK TO HROZNĚ RACHOTÍ. PŘED DVĚMA DNY JSEM PŘIJEL ZE SERVISU, PRÝ DOLÉVALI OLEJ TAK NEVÍM. OD MOTORU MI JDE ZAŘADIT 4 ALE Z KABINY NE, MÁTE NĚKDO NĚJAKOU ZKUŠENOST??UŽ MĚ TO AUTO PĚKNĚ S.RE. DÍKY ZA POMOC:papa

[upravil dne 3/6/12 10:38 od Sejkis]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak problém je částečně vyřešen. Zpátečka už jde normálně, všechny převody taky až na 4. Byl jsem v servise, vyměnili olej a bylo to dobrý ale ta čtyřka prostě zařadit nejde, říkali že je převodovka v háji ale mě se nechce měnit celá převodovka když nejde jen čtyřka...Nicméně na fakturu napsali převodový olej TRANS BV. Každopádně jí nechám rozebrat ať zjistí co s tím. Ty táhla to myslím nebudou,alespoň v servise na to nic neříkali, díval jsem se na to ale žádnej problém jsem nenašel. Je divné že to začlo dělat dva dny potom co vyměnili pravou poloosu a rozvody. Nemůže to mít souvislost?? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

výměna poloosy s řazením nemá nic, spíše co dali potom za olej...,nebo jestli bylo oleje dostatek..., olej z faktury TRANS BV je Total Transmission BV 75W80--ten tam má být

před rozebráním a opravou převodovky si zjisti,kolik by stála jiná převodovka, ty opravy jsou totiž dost drahé (většinou potřeba drahých dílů),navíc se může stát,že po opravě půjde řadit všecko,ale převodovka bude hlučná atd., prostě zásahy našich servisů do převodovek nebývají vždy ku prospěchu věci :myslim

[upravil dne 5/6/12 18:16 od ozzy56]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...