Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Aktivacia/deaktivacia automatickej rucnej brzdy


PeugeotHDi

Recommended Posts

Zdravim,

ospravedlnujem sa, ak uz take vlakno existuje, ale ja som hladal a nic tu nenasiel.

Pozeral som v navode a nejako sa mi nedari odstavit funkciu automatickeho zabrzdenia vozidla pri zaradeni P (automaticka prevodovka)...este neni ani zima a uz ma to zacina pekne iritovat.

Mozete mi prosim poradit?

Dakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja nemam sice automat , takze s urcitostou neviem ci to bude fungovat ako mne ( ale mam automaticku elektricku brzdu pri vypnuti motora).Tiez som potreboval posunut auto a odbrzdit bez zbytocneho startu . Funguje mi to nasledovne : po vypnuti motora bez zoslapnutia spojky stlacim start , auto sa dostane do pohotovostnej polohy ( rozsvietia sa kontrolky ) vtedy mi ide vypnut brzdu tlacitkom brzdy a stlacenim brzdy. Kontrolky vypnem opatovnym stlacenim tlacitka start(bez stlacenia pedalu). Auto vrieska ze nie je zabrzdene , ale po zatvoreni dveri a zamknuti je ticho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Ahojte, zima je na krku a téma zamrzlých elektronických ručních brzd bude aktuální. Opravdu jsem nenašel postup jak deaktivovat tuto funkci, ani v návodu, ani blouděním tlačítky na volantě ve voze. Prosím o pomoc. Není tu někdo, kdo zná přesný postup k deaktivaci? Samosebou mohu, v poslední řadě, navštívit servis, ale......:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím,že se to šteluje v menu mezi budíky.Je to v návodu.Ale blbý je,že když to deaktivuješ,že pak svítí pořád kontrolka.

Ahojte, zima je na krku a téma zamrzlých elektronických ručních brzd bude aktuální. Opravdu jsem nenašel postup jak deaktivovat tuto funkci, ani v návodu, ani blouděním tlačítky na volantě ve voze. Prosím o pomoc. Není tu někdo, kdo zná přesný postup k deaktivaci? Samosebou mohu, v poslední řadě, navštívit servis, ale......:)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak hoši. Na mém voze je to takto:

Návod strana 21 - Stisk rolovátka=vehicle seting- naroluji na \"driving assistance\" = objeví se mi pouze nabídka \"Speed memorised\" a \"Rear wipe in reverse gear\" ale \"Parking brake automatic\" nikoliv!!!

No teď se ukažte. Zatím jsem v popise odblokování ruční brzdy před zamrnutím nejdál. Odkazy na návod zvladnu i já, ale postup?? :D

Pomůže už někdo, tupcovi??:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Peugeota v lighting mam aj ja len dva riadky je to preto ked si si dal teda ak si si dal aktivovat cez den denne svietenie ze svietia len led a ked sa zotmie dosvietia xenony tak uz ti chyba vo vybere denne svietenie. cez dia to vyradi ten prikaz ked to maz cez dia prenastavene.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...