Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Central


Rumiik

Recommended Posts

  • O 2 měsíce později...

Myslim, ze me dneska postihnul stejnej problem - kdyz chci auto dalkovym centralem odemknout, tak jenom slysim \"snahu\" motorku v zadnich dverich, ale jinak se nic nedeje. Zadny dvere se neotevrou. Kdyz odemknu manualne, tak se ani zadny dvere pak nazavrou, zase je slyset jenom nejaka jakoze snaha nekterjech servomotroku-asi zadnich.

Tys to nejak vyresil ???

hribe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ridici jednotkou centralu to neni, pac by pak nezamykaly zadny zamky, ani vzadu a na kufru, je to vsechno na jedne vetvi, spis prelamane draty v pruchodkach mezi sloupky a dverma nebo odesel nektery ze zamku (moturek v nem) a pak to takhle blbne, chce to vyzkouset ty zamky naprimo, zda chodi a nejsou spaleny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky za odp.

prelamany kabely to nebudou

Spis si myslim, ze bude spatnej jeden z motorku, protoze je slyset jako \"snaha\" ostatnich centralu, tak zrejme jeden je zaseklej, tudiz asi zere hodne proudu, tudiz klesne napeti pro vsechny ostatni motorky. Spatnej bude jeden predni, skoda jen, ze nepoznam kterej, takze budu muset sundat tapecy obou prednich dveri ...

diky, hribe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, je to tak, kdyz je jeden motor seklej, tak stahne proud a ty ostatni motory uz jen tak cvakaj, ale nezamknou, no jeste by byla alternativa rozpojit vzdy jeden konektor kabeloveho svazku dveri v pruchodce u sloupku a zkusit to pak zamknout bez tech jednech pripojenych dveri, ale zalezi, jaky typ konektoru tam budes mit, nektery jsou dost spatne rozebiratelny a pak je to vic prace nez sundavat tapec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mám podobný problém. Když zamykám dálkáčem tak auto zamkne a hned se zase odemkne (dveře u řidiče nedělají nic). Když zevnitř ručně zamknu dveře u řidiče pak auto zůstane zamklé. Když ho pak odemykám dálkáčem tak dveře u řidiče zůstanou zamklé. Myslel jsem si že to bude motorek, ale koupil jsem na vrakáči jiný a nepomohlo. Kontroloval jsem i pojistky ale všechny jsou OK. Jědině snad už v těch drátech. Nebo máte někdo k tomuhle radu? Předem dík

[upravil dne 3/9/12 15:45 od Mispis.]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mel asi trochu jinej problem, me se proste na dalkac nezamklo ani neodemklo nic, akorat sem slysel \"snahu\"

vyresil sem to nakonec tak, ze sem najekym iteracnim zpusobem dospel k zaveru, ze to delaj dvere u spolujezdce

zahejbal sem s stim tahlem pomoci ty packy u kliky dveri a pak zacalo to fungovat, pro jistotu sem pak jeste sundal tapec a prostrikal tam tahlo wd-ckem ...

zatim to chodi, ale v zime bude hur ... ;)

hribe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Tak uz je to tady, cekal sem to sice az pri vetsim ochlazeni, ale prislo to driv ;)

Nemel byste nekdo ideu, kde mam zacit ?

- Dalkovym centralem ani nezamknu ani neodemknu.

Vzdy je slyset jenom \"snaha\", nekdy ani to ne.

- Klickem otevru pouze ridicovy dvere. Pak otevru postupne vsechny dvere zevnitr. Pak kdyz klickem zavru ridicovy dvere, tak se zamknout oboje zadni dvere + paty dvere. Ovsem spolujezdcovy dvere se nezamnkou.

- Stejny je to, kdyz zamknu klickem dvere u splojezdce. Zase se zamknou pouze zadni a 5-y dvere a nezamknou se zase dvere u ridice.

- ze by to byla ta jednotka centralu ?

hribe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 1 měsíc později...

Včera sa mi tiež začal nejako divne správať centrálne zamykanie. Prišiel som k autu, otvoril som diaľkovým, v pohode otvorilo celé auto. Chcel som ho zamknúť, pretože som si bol len niečo zobrať do kufra a auto len zablikalo a nezamklo. Ešteže som to len bol zaniesť a išiel autom... Po 10 min. som prišiel na miesto určenia, auto som zaparkoval, zamkol a v pohode. Pre istotu som ho skúsil ešte otvoriť, to išlo. Zavrieť, tiež...

O niekoľko hodín som šiel znova do auta len niečo zobrať, otvorilo sa, ale potom som tam s ním dobrých 5 min. cvičil, aby som ho zavrel. Viac menej som bol na to pripravený a testoval som. Ale zakaždým sa centrálne zamykanie snažilo zamknúť, no nezamklo, polo počuť len taký snaživý zvuk a celé auto zostalo otvorené. A ešte som si všimol jednu vec. Všetko ostatné sa správalo, ako keby fungovalo korektne. Čiže rozsvecovalo/zhasínalo interiérové osvetlenie a tak isto blikali smerovky viacblik/dva-krát blik. Zvnútra nefungoval centrál tiež, rovnako nefungoval ani kľúčikom cez šoférove a ani spolujazcové dvere... :(

Ale prišiel som na to, že keď som trochu viac buchol s vodičovými dverami, nakoniec sa mi central rezbehol. Ale do kedy? Bol som rád, že sa mi auto zamklo a už sa mi to nechcelo skúšať ešte raz. Neviete, či to môže byť? Že by sa centrálne zamykanie nekamarátilo s mrazmi? (- 5° C) :roker

Alebo to buchnutie šoférovimi dverami bola len náhoda? :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

hele nechci delat chytraka, ale neni nekde treba promazat ci prostriknout nejaky konektor ? urcite by to mohlo byt tim, ze to ma na pprd kontakt a po jistym pohybu auta to nekdy jde a nekdy ne.

to dava smysl ne ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím mám 406 (96) a mám stejný problém při odemykání centrálem. Všechny dveře se mi otevřou kromě těch řidiče ty potom musím ještě zvlášť otevřít klíčem. Bude to spíš v káblíkách nebo nebo říd. jednotka centrálu? Může to být i zimou? Poraďtě prosím, díky moc:papa

[Edited on 7/1/13 08:21 by TarEstel]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Môžem povedať, že toto fórum opravuje autá :) Od môjho posledného príspevku našťastie registrujem, že centrál opäť funguje presne tak, ako má... A teda odomyká a zamyká celé auto na povel :super Myslím si, že to bolo skôr stuhnutým mechanizmom centrálu, ako nejaké kontakty. Prečo? Pretože mi to robilo len pri tuhších mrazoch, teda pri nízkych teplotách. V lete a od vtedy v pohode. Mrazy povolili :P Nechce sa mi kvôli tomu rozoberať dvere a dávať dole výplň dverí... :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...