Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kolik mate najeto?


paya

Recommended Posts

snažil jsem se je přesvědčit, že to není chyba,ale vlastnost;)nějaké takové vlákno si vybavuju, ale myslím,že to nějak nemělo zdárný konec. Asi skončí výměnou budíků a sepsáním protokolu o výměně(můžu i sám) akorát mám budíky s měřením oleje (5 budíků), takže bude bomba je sehnat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, ale uvedený odkaz mi nefunguje, zkusím ještě elektrikáře tady, přece jenom Budějovice mám trochu z ruky. Jedině bych najel za tři týdny 90 tis aby to přeskočilo na 100 000 jak psal Ferry:D 

No technik byl poněkud důsledný, dokonce měřil šuplerou prasklinku v předním okně, která se běžně schová za držák GPS...ještě mi napsal kosti a to nejsou za jízdy ani slyšet, odhalil to až na třasáku, ale nijak výrazně se neozývaly.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud fotíš za jízdy, jseš na to blbě uplně stejně , a to i kdyby tam místo prstu byla prdel pěkný modelky.

EDIT : dopadlo to ještě dobře , rozbil jsem si displej a moc toho tam nevidím , co jsem vyfotil vidím  až v PC

Upraveno uživatelem Davidak79
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 2 týdny později...
  • O 3 týdny později...
  • O 5 týdnů později...
  • O 1 měsíc později...

Já nevím kolik mám nejeto. Ale protože jsem první řidičák na fichtla měl v r. 1968, už to za 2 měsíce bude 51 let, počítám, že tak 1,4-1,5 milionu km.  Skoro bych řekl, že jsem zralý na generálku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes ráno - jen jsem objel barák cestou do práce a skočilo to tam: 215 215.  Mno a já - v práci dávám 15 kkm ročně, doma jen o málo méně (ale dříve t bylo v práci daleko méně), za pár dnů mám 55 a řidičák od fiftla tak to vidím tak na 1,5 mega. A to jedu zatím bez generálky (ťuk ťuk) 🙂 

IMG_20190828_060758.jpg.59bc50241a768b181d726af38f9a75d3.jpg

Upraveno uživatelem RichVa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...