Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kolik mate najeto?


paya

Recommended Posts

Původně zaslal: MAJSNER-VÁCLAV!!!

Jde mi vo to že staré tubodiesely od mercedesu daly bez problému i 1mil km, pak přišla éra maloobjemových tdi a výdrž šla do... např fiat s bídou 300tis. Tak by mě moc zajimalo jak se chová HDI s 500tis km

[upravil dne 20.12.2008 MAJSNER-VÁCLAV!!!]

Jak se chová? Na tacho ke dnešku 412 a nějaký drobný, odtočeno je něco 100%, odhadem počítám tak 80 t. km. V zimě, když je to zmrzlý na kost naskočí na 3 (nejspíš pístní kroužkym, komprese na 3. válci je fakt nízká). Po půl až jedné minutce se chytí i ten čtvrtej a celej den v pohodě. Olej za 15 t. km klesne doprostřed mezi rysky, kolik je to přesně nevím. 195 km/h (GPS) to jede a honil jsem se s novým modelem (vyšší tlaky) a taky mi neujel. Že je ten motor hlučnější je fakt, ale jede a nžere ani olej ani naftu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 2 týdny později...

Tak u 309 ted motám 213 tisíc km bez pár kilometříků... A když jsem jí koupil tak měla 165 tisíc a ňáký drobný.. Plus k tomu asi ještě 50 tisíc ze škodovky 120 L/M. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
Původně zaslal: P.avel

Původně zaslal: Burisek

taky se přidám....

[upravil dne 18/1/09 Burisek]

to je v kilometrech nebo v mílích?;)

urcite v milich, nebot jsou to anglicke budiky, cili maji momentalne nejakych cca 283 500km :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já dnes při cestě z práce

od posledního vkládání 15. prosince jsem ujel 1445 km

já vím, je to málo, ale přes zimu auto jezdí jen do práce a občas na Telnici nebo Bouřňák - delší výlety se nepodnikají :cool:

post-0-14109604613822_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
Původně zaslal: kapa

Bohužel jsem to neuhlídal a přejel přes čísílko 123456km . Stalo se to loni před vánoci, takže foto néni.

[upravil dne 25/2/08 kapa]

a načo mysliš že je tam ten kabel pod volantom treba si ho napichnut a hned tam maš 123 456:D:D:D:D:aut
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...