Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kolik mate najeto?


paya

Recommended Posts

  • O 1 měsíc později...
V 1. 6. 2021 at 11:25, HanysR napsal:

Tak jestli to máš naskákáno pracovně tak se není čemu divit. Já to mám jen volnočasových 10k. Víc není čas, je třeba i makat 😁

Byly kdysi krásné časy, kdy jsem jezdil pracovně 90 000 km ročně + k tomu ještě víkendových cca 30 000 km A MOC MĚ TEN ŽIVOT TEHDY BAVIL (1992 - 2008).

Teď najedu pracovně v běžném roce mezi 40 - 60 000 km (poslední rok je dík Corona viru úplně špatně, tj. možná 15 000 km) a soukromě osciluju někde mezi 15 - 20 000 km (jezdil bych i víc, ale asi stárnu a tak nemusím nutně jezdit na výlety přes celou republiku)

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ozzy - tak o tom  žádná. I v těch devadesátkách se ale člověk na silnicích potkával s prasatama. Já jsem si třeba schválně poskládal můj týdenní východočeský itinerář tak, abych nemusel jezdit v pátek po obědě z Náchoda přes Hradec do Prahy, páč potkávat proti sobě Poláky ženoucí se domů z práce v DE a předjíždějící hlava - nehlava bylo už tehdá o strach. Nejezdilo ale přes nás z daleka tolik kanců v kamionech a ti, co jezdily třeba po silnicích první třídy dost často blikli pravým blinkrem a posunuli se kraji, aby je rychlejší osobák / dodávka mohli snáz předjet. Něco podobného se mi nestalo ani nepamatuju

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojo, jezdilo se tak nějak v klidu, člověk podvědomě očekával, že ho autobusák nebo tirák nevytlačí z cesty jako dnes, dnes mi to připadá jako na závodech formule 1 --všichni musí být první  :(, jasně, že prasata na cestách byla vždycky, ale bylo jich méně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...