Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kolik mate najeto?


paya

Recommended Posts

  • O 4 týdny později...

taky neco mam😎

To byla tchanova P406.

Dnes uz je po smrti..spis teda diky kastli nez motoru.

A nedavno jsem narazil v inzeratech na svoji starou P407SW a ta mela nalitano 360 000. Ja sam ji prodaval v roce 2018 s 240 000.

Obavam se ze soucasne motory tohle nemaji sanci zvladnout

Image-1.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 21. 9. 2019 at 20:22, OK406 napsal:

Dnes cestou na výstavu drobních zvířat do Měšic u Tábora, se u mojí 406 objevilo na počítadle kilometrů tato cifra:

21.9.2019.jpg

@OK406 Ještě jsem nikdy neviděl na old modelu aby byla na začátku 3. Měl jsem čtyři 406ky který měly nalítaný přes 300000km a vždy místo první trojky byla desetina čarka.
To asi nejsou origo budíky z výroby?   Z nějakýho coupe? V6?
Ted na to koukam a ty maš stupnici 30,50,70... To jsem na old nikdy neviděl. Vždy jsem měl 20,40,60...

Upraveno uživatelem čakom
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No OK406, ale psal, že si to nechal někde v Č.Budejovicich spravit, aby mu to ukazovalo správně. A vypadá to na budíky z coupé, stejné jsem dal rodičům do auta s LFY a funguje i měřák oleje, jenom na nich někdo prasknul sklo.ale nebral jsem z V6,ale z RFV(ale jestli tam byly origo...) 

A v mém autě (sedan RFV) jsou budíky taky 40, 60, 80. Jsou v tomto vlákně 3 stránky zpět ( 24.4.19), ať necituji fotku:D

IMAG0928.jpg

Upraveno uživatelem PaKr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@čakom budíky jsou z 406 3.0 V6 od člena @Devils-night. Původný budíky jsem vyndal a místo nich jsem dal s rámečkem. Konektory jsem zacvakl. Klíček dal do druhé polohy. Ikony se rozsvítily. Namontoval jsem budíky a projel auto. Vše plně funkční. Díky budíkúm s rámečky, jsem si postupně dodělal snímač hladiny nádržky ostřikovače, čidlo teploty oleje, kontrolu otevřených dveří (to mi dělal @servisman), snímač hladiny chladící kapaliny. U snímače hladiny ostřikovače +  čidlo teploty oleje + snímač hladiny chladící kapaliny, jsem měl přípravu z továrny od Peugeota:super. Předělal jsem si zapínání předních mlhových světel. Místo vypínače na levé straně palubní desky, jsem použil levou páčku pod volantem (směrová světla, světla, mlhovky přední a zadní) a místo původního vypínače předních mlhovek, mám originální zapínání/vypínání tempomatu (je ze dvou částí 605 a 406=zapojoval @Ferry).
  Díky budíkům s rámečky, jsem si ,,vylepšil" výbavu své 406. Rád bych si ještě dodělal = využil ikonku zapnutých bezpečnostních pásů. Prý lze použít z Peugeot Partner. Nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...