Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kolik mate najeto?


paya

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...

Co tady pořád machrujete dvojkama trojkama a tisicema za měsíc. Jediný kdo si zaslouží uznávání je můj starter a AKU :potlesk

A proč  ? Od 9/2009 do 5/2017 mám stav cca 87 500 km . A z toho 44 000 za první dva roky. Takže zbytek za 5 a půl roku 

A to jezdím autem každý den ! 6km tam a 6km zpět :mad:

Tak si to vydelte a zatleskejte mému statecnemu motoru.

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

StibTo - To bylo na mne ?

Pokud áno , myslel jsem to obráceně. Najet za den 100 km da motoru ale hlavně starteru a AKU jak jsem psal určitě méně zabrat než start , 6km , vypnout , odpoledne start , 6km a zase vypnout.

Za tu dobu se NIC neohreje, maximálně v zimě zamlží okna :myslim

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak co si budem povídát,ono cokoliv do cca 20km je pro motor díku tomu ,že se neprohřeje katastrofa,a hlavně totálně nerentabilní,ještě tak voda se ohřeje,ale olej je na hraně. Sám taky tak jezdím,ale co už,ted to se služebním bolí méně,ale jedu místo 3,5 cca 13-15km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno, mluvit o katastrofě v případě neprohřátí motoru při krátkých jízdách :mrk--no chlapyy, to snad nemyslíte vážně, vždyť je to jen hromada železa, spotřební zboží...

samozřejmě se snažím jezdit tak, aby motor (auto) trpěl co nejméně, ale v prvé řadě auto musí sloužit mně, řešit, jestli se zahřeje na krátké trase přenechávám koňovi (má větší hlavu) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

chyba budiku 406 v praxi, kdyz mel naskocit stav 400 000, misto 4 se zobrazila jen 1, s napetim jsem cekal 100tis km, jestli naskoci 500 000, ale nestalo se tak, dneska rano se objevilo tohle :) Asi se postouram v EEPROM a nastavim si rovnou skutecny stav cca 620 000

IMG_20170613_100116.jpg

IMG_20170613_100217.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...