Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kolik mate najeto?


paya

Recommended Posts

Původně zaslal: peugeotkovic

Původně zaslal: mino

tak ja vcera 100000km ale nejak jsem zaspal s fotkou:nevim

No to jsem málem ani tu fotku neměla-jak jsem fotla tak vyply baterky:) 100 000 je přímo jubileum.Gratuluji:potlesk

Dekuji pekne:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

peugeotkovic: Ty se taky docela snažíš holka, viď? Co sem tak sledoval tvoje příspěvky, máš už od začátku v podstatě stejný kilometry jako já. Sem jen o pár desítek pozadu :) Sem doufal že tě předeženu a ulovím pět osmiček dřív, ale asi nestíhám, teď žádnej delší výlet neplánuju a do práce/z práce to dám tak někdy koncem tejdne :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MirasCC

peugeotkovic: Ty se taky docela snažíš holka, viď? Co sem tak sledoval tvoje příspěvky, máš už od začátku v podstatě stejný kilometry jako já. Sem jen o pár desítek pozadu :) Sem doufal že tě předeženu a ulovím pět osmiček dřív, ale asi nestíhám, teď žádnej delší výlet neplánuju a do práce/z práce to dám tak někdy koncem tejdne :-(

jj:aut

A přepočítali jste si někdy ty ujeté kilometry na peníze..?ani to nedělejte:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: peugeotkovic

A přepočítali jste si někdy ty ujeté kilometry na peníze..?ani to nedělejte:bojim

To se snad ani dělat nesmí, jinak by to člověk musel postavit do garáže a chodit se na to dívat. I když to vlastně není řešení, ani to stání v garáži není zadarmo :aut

Nějak sem si zvyknul, ani nevím proč, účtenky za benzín nevyhazovat, ale ukládat na jedno místo. Asi by z toho vylezla vcelku zajímavá částka, kdybych to teď všechno posčítal... Zkoušel sem to jen orientačně odhadnoud, no leze mi z toho zajímavá částka :D

[upravil dne 18/5/08 MirasCC]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

peugeotkovic: Jo, tak to je smůla :) Já pro jistotu garáž nemám žádnou :)

Tak mě teď tak napadá, že auto je vlastně taková malá černá díra. Čím vic peněz do něj člověk lije v podobě benzínu, tím menší ma auto hodnotu. Málem horší jak ženská. Aspoň že s autem člověk užije spoustu zábavy a krásných chvil :D:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MirasCC

peugeotkovic: Jo, tak to je smůla :) Já pro jistotu garáž nemám žádnou :)

Tak mě teď tak napadá, že auto je vlastně taková malá černá díra. Čím vic peněz do něj člověk lije v podobě benzínu, tím menší ma auto hodnotu. Málem horší jak ženská. Aspoň že s autem člověk užije spoustu zábavy a krásných chvil :D:aut

Asi máš pravdu:) Vlastně-ve všem,cos napsal máš pravdu;)A ty krásné chvíle jsou hold k nezaplacení..:aut

Takže já raděj to autko než ženskou-to je fakt:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pata: Dej pokoj. Akorát další krám do baráku. Kol to má míň, volant tomu chybí úplně a bude to žrát vic peněz jak auto, ne? To teda pěkně děkuju :D

peugeotkovic: No ještě aby si raději ženskou :D No, i když... Kolikrát lepší pěkná ženská, jak škaredej chlap, co myslíš? :aut

[upravil dne 18/5/08 MirasCC]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MirasCC

Pata: Dej pokoj. Akorát další krám do baráku. Kol to má míň, volant tomu chybí úplně a bude to žrát vic peněz jak auto, ne? To teda pěkně děkuju :D

peugeotkovic: No ještě aby si raději ženskou :D No, i když... Kolikrát lepší pěkná ženská, jak škaredej chlap, co myslíš? :aut

[upravil dne 18/5/08 MirasCC]

:myslim.. no já ted\' nějak nevím,jak reagovat..:myslim

omlouvám se:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...