Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nesvieti lave predne svetlo


Kapsator

Recommended Posts

tak problém odstránený :mrk

bola to poistka v motorovom priestore označená ako F18 15A, zaujímavé je, že v manuále nieje vôbec označená, je tam úplne iný popis, ampére aj značenie (či už v manuále v elektronickej forme stiahnutom z fóra, či v origo francúzskom manuále, ktoré som mal k autu).

Mám tam tri 15A poistky, predpokladám, že dve z nich sú pre ľavú resp. pravú stranu.

Takže ak sa niekto stretne s podobným problémom, už vie, ako na to;) (mne to trvalo 2 dni, kým som na to prišiel):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc to sem nepatri, ale...

Mam ulomeny zobacek na konektoru zadniho svetla za ridicem.

Obcas se stane ze prestane svitit, potom hrbol na silnici a sviti.

Jak to tam mam pridelat, aby se to nehybalo?

Napadlo me sehnat z nejakeho vraku ten konektor s cca 10cm dlouhym kabelovym svazkem, stary ustrihnout a naletovat. Nemohu sehnat ten konektor:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

aj mne dnes v noci nesvietilo lave predne. Po prekontrolovani som zistil ze ziarovka je OK...tak som skontroloval vsetky poiistky (aj v motorovom priestore) a všetko bolo OK. nakoniec som chybu našiel konektore. bol troska zoxidovany, prečistil, napružil a teraz všetko funguje, ďakujem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Ahojte chlapy. Tak uz mam aj ja ten isty problem. Z nicoho nic mi prestalo svietit predne lave svetlo. Najskor som kupil a vymenil ziarovku ale ani to nepomohlo. Tak som dnes pozrel poistky ale vsetky su ok. Poistkove skrine su len dve? Jedna v kabine a jedna pri motore? Nemal som po ruke merak aby som skusil ci tam ide stava ale konektor alebo co to je kde je pripojena pravdepodobne kostra k svetlu je nejaky cierny ako opaleny. Da sa to rozpojit? Ci ako to pri svetle drzi? Menili ste ho uz niekto niekedy ak bude chyba v nom? A ak by bola chyba len v tom konektore kostry mozem skusit priviest kostru priamo na ziarovku na odskusanie? Vdaka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cvrlo: Mozem este skusit kupit nove poistky a vymenit ich pripadne. Alebo ich teda popremeriavat ale nemam ani potuchy ako sa to robi a ake maju mat hodnoty. 

Lada78: Ja to asi tiez vidim na tu kostru svetla lebo ta biela cast je zacernena a v druhom to nie je. A to je normalny konektor? Da sa normalne vytiahnut? Ci ako si tu kostru opravil? Da sa ten konektor aj samostane kupit a vymenit ci to ukostrit len napriamo dratom?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...