Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nesvieti lave predne svetlo


Kapsator

Recommended Posts

  • O 1 rok později...

tak mám podobný problém, akurát s pravým svetlom (h1), prestalo svietiť a neviem, čo s tým...

meral som napätie na konektore do h1, pri zapojení na h1 0 voltov, pri odpojení konektoru z h1 2.3V :o

na konektore do samotného svetla je 12V, mínus zmerané, je o.k. Konektory som prebrúsil, prestriekal ale žiadna zmena. Už som z toho magor :aut Vie niekto poradiť?

Dík!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík,mám trošku problém, všiml jsem si že se mi trošku odchlípla (povolila) špička předního nárazníku co je pod světlem a hned navazuje na blatník a nelícuje :), koukal jsem že je to spojeno z blatníkem asi matkou když jsem nakukoval, myslíš že když se to utáhne srovnám to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

reagoval som otázki na skrat na konektore, keďže bol odpojený, skrat nastať nemohol, ohmicky som premeral všetky vodiče od konektoru až po žiarovku (+ aj -), sú o.k. ale od konektoru po žiarovku sa mi napätia proste niekde stratí (na prívodnom zväzku je 12V, na odpojenom konektore k žiarovke už len 2.3 a po zapojení na halogénu je tam proste 0, nič)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...