Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zadní náprava


hermicek

Recommended Posts

Ahojky

zničehož nic bez sebemenšího náznaku mi začlo šíleným způsebem kvičet v zadní nápravě r.v. 2005 najeto 102 000 ,na rovné cestě je klid ,ale město a není slyšet rádio, pocitově je auto v zadu tužší a to více na straně řidiče. Je možný ,že je to už na repas ? Neznáte někoho okolí Plzeň nebo K.Vary ?

[upravil dne 1/6/12 20:56 od hermicek]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Auto jsem měl o víkendu nahoře tolikrát ,že bych mohl jít k F1 ,kola jsou bez vůle,při otáčení tichounko,promazal jsem silenbloky,WDčko jsem nacpal kam jen to na napravě šlo tři dny po sobě, ale stačí ze spoda i zvrchu hejbnout nápravou a utíkají miši ze zahrady. Už při zvedání a spouštění z heveru to řve, stačí si jen nasednout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě můžeš zkusit na tý straně co ti to skřípe, vyvrtat dírku a dát rtam mazničku. Potom trochu vazelíny naředěný s olejem ( natlačit s citem ), a životnost nápravy poměrně levně ještě prodloužíš, ale repasi se stejně nevyhneš. Já tam tu maznici mám, kola se nehýbou a těm ložiskům to zřejmě pomohlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Já jsem taky hledal, ale tohle jsem nenašel:-D Jinak jsem to byl projet a WD nepomohlo :-( Jinak asi za 2 týdny to dám do servisu kde si to nechal dělat brácha asi před rokem a zatím má klid, tak snad budu mít klid i já. Ještě zkusím v práci sehnat ty očka na maznici a zkusím to promazat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už mám vše sehnané, teď jen řeším jestli bude stačit strojní závitník, který bych měl z práce, nebo jestli musím sehnat tu sadu 3 závitníků, kvůli místu, protože strojní závitník tam bude muset zajet celej, aby udělal pořádný závit, tak nevím jestli tam je místo uvnitř a nebo ne:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...