Jump to content

Zadní náprava


hermicek
 Share

Recommended Posts

Ahojky

zničehož nic bez sebemenšího náznaku mi začlo šíleným způsebem kvičet v zadní nápravě r.v. 2005 najeto 102 000 ,na rovné cestě je klid ,ale město a není slyšet rádio, pocitově je auto v zadu tužší a to více na straně řidiče. Je možný ,že je to už na repas ? Neznáte někoho okolí Plzeň nebo K.Vary ?

[upravil dne 1/6/12 20:56 od hermicek]

Link to comment
Share on other sites

Auto jsem měl o víkendu nahoře tolikrát ,že bych mohl jít k F1 ,kola jsou bez vůle,při otáčení tichounko,promazal jsem silenbloky,WDčko jsem nacpal kam jen to na napravě šlo tři dny po sobě, ale stačí ze spoda i zvrchu hejbnout nápravou a utíkají miši ze zahrady. Už při zvedání a spouštění z heveru to řve, stačí si jen nasednout.

Link to comment
Share on other sites

Ahoj díky za odpo.

Ptal jsem se známejch v Plzni pohledal na internetu i tady na forku, ale nemůžu najít nikoho na repas někde mezi Plzní, Mar. Lázněma a K.Varama. Nevíte o něčem ať to memusím vozit tak daleko. Dík.

Link to comment
Share on other sites

Ještě můžeš zkusit na tý straně co ti to skřípe, vyvrtat dírku a dát rtam mazničku. Potom trochu vazelíny naředěný s olejem ( natlačit s citem ), a životnost nápravy poměrně levně ještě prodloužíš, ale repasi se stejně nevyhneš. Já tam tu maznici mám, kola se nehýbou a těm ložiskům to zřejmě pomohlo.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Já jsem taky hledal, ale tohle jsem nenašel:-D Jinak jsem to byl projet a WD nepomohlo :-( Jinak asi za 2 týdny to dám do servisu kde si to nechal dělat brácha asi před rokem a zatím má klid, tak snad budu mít klid i já. Ještě zkusím v práci sehnat ty očka na maznici a zkusím to promazat.

Link to comment
Share on other sites

Tak už mám vše sehnané, teď jen řeším jestli bude stačit strojní závitník, který bych měl z práce, nebo jestli musím sehnat tu sadu 3 závitníků, kvůli místu, protože strojní závitník tam bude muset zajet celej, aby udělal pořádný závit, tak nevím jestli tam je místo uvnitř a nebo ne:myslim

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...