Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nastavení sedačky řidiče... asi jsem posedlý blázen


Milhausekkk

Recommended Posts

Ahoj,

v roce 2009 jsem koupil svého pažouta, po koupi jsem sedl za volant, nastavil si volant a nastavil jsem si výšku sedačky, sklon opěráku a vzdálenost od pedálu ......spokojeně jsem si vrněl a vysedával za volantem báječné tři roky ..... po třech letech mi porvé v servisu rozhodili můj \"posed\" :roll, nikdy dřív mi to neudělali a autem jezdím jen já.

Auto už mám po servise měsíc doma a pořád ne a ne najít ten správný posed, chvíli to je Ok, pak mám pocit, že jsem najednou moc vysoko, nebo daleko od volantu...nastavím jinak, zase je to chvíli OK a pak zase ne..atd. Už se sám sobě směju, chytám fobii a asi budu auto tajně sledovat, jestli se mi sedačka sama schválně nehýbe, potvora jedna :D:D:D

jsem blázen??? kdo napíše že jo, tak ho kousnu:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem půjčil tátovi na den auto, tak mi sedačku taky rozštěloval, asi týden mi trvalo, než jsem se opět uvelebil :D Ač si myslím, že polohu mám jednoduchou - opěradlo co nejvíce kolmo :myslim Tazatele za blázna nepovažuji, hold pohodlí je jenom jedno. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mi silně připomíná otce mého kolegy.Ten když si od něj byť na chvilku půjčí auto, tak nejenže rozhodí sedačku řidiče,ale i spolujezdce,povypíná veškerá osvětlení v autě,přeladí stanice,vypne ventilátor,rozhodí zrcátka ,přestaví volant.To je pak vždycky řevu po hale.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...