Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

1.1 44kW nechadze iskru,cievka? Snimac otacok?


crazybiker

Recommended Posts

Nazdar hosi,

dnes mi dotiahnu jedno vozidlo z danym motorom, trebalo by to spojazdit, narychlo som vsetko premeral, vsetko dostava elektriku, vse je ok, ale od indukcky uz nedostava elektriku,rad by som to prerobil na indukcku, len som zabudol ktore kable z tych 4 idu na indukcku, klasika + a druhy uz neviem :-S niekto nejaku radu,alebo schemu zapojenia elektriky??? diky...

[upravil dne 2/6/12 14:41 od crazybiker]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím jaký rezdělovač myslíš ale tady žádný není,otáčky jsou snímany z kl.hřídele na schématu je to -198- a jedná se o magnetický spínač takže bas tam měl naměřit vlastně zkrat ale v impulsech podle otáček,napadla mě ale jiná možnost jestli není zablokovanej immo. pak ti nepůjdou impulsy jak na rampu tak na vstřiky a další možnost je špatné relátko je to ve schématu --34- tam by taky mohl být problém,toto relátko je umístěno pod řídící jednotkou,stačí si půjčit jiné a uvidíš co to udělá...víc mě zatím nenapadá tak ať se ti to povede:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...