Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Spínacie relé - hmlovky C8


ferinko2

Recommended Posts

tak denni svetla snad musi byt zapojena tak, aby se rozsvitila automaticky s nastartovanim motoru a pri rozsviceni normalnich svetel automaticky zhasla, bastlit to na rele mlhovek je naprosty nesmysl.

navic se to ani MUXove siti nebude libit, kdyz na to povesis jinej spotrebic. To neni elektrika jako ve favoritovi, tady uz je to trosku sofistikovanejsi

osobne bych aktivoval denni sviceni pres diagnostiku v BSI a za LEDky neutracel zbytecny prachy

[upravil dne 1/6/12 10:11 od Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cez diagnostiku aktivovať je možné,ale asi mi to rozsvieti aj parkovačky a budíky.To ako by som zakryl senzor automatického svietenia,alebo sa mýlim?Ja som si to predstavoval,že tá elektrika je ako v Š120.:):):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cez BSI Ti bude svietiť všetko okrem budíkov...ale jednoduchšie je tam hodiť to DRL...ja som to riešil nedávno, mal som aktivované denné svietenie a dalo sa to vypnúť len v Citroene...skúšali sme to na 3. diagnostikách a nešlo to...v autorizáku to spravili za cca.4minúty za nejakých 8€...

Tie velké svetlá sú len odraz blesku ...

post-41932-1410962474321_thumb.jpg

[upravil dne 1/6/12 09:31 od zoleeka70]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem zvědaví jak dlouho vám budou svítit všechny ledky.

Už to tady kluci řešili že tyhle 24 led a jiné desítkové a noname ledky moc dlouho nevydrží. Budou postupně odcházet a pak to bude vypadat blbě.

Já jsem taky měl noname jenom 5 led ale natekla mi do spojů voda, takže jsem je vyhodil a koupil Philips (4 led), důkladně zatěsnil a uvidíme jak dlouho vydrží. Ju a taky je mám na stejném místě. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je prave problem tech levnych LEDek, ze vetsinou rychle odejdou, zacnou problikavat nebo nesviti vubec, navic nemaji potrebnou svitivost ani tvar paraboly, o nejake homologaci a vyznacenem DRL nebo RL na krytu nemluve (za to pak hrozi sankce pri silnicni kontrole policii), jsou to proste vyhozeny prachy, kterych by mi bylo lito, radeji je dam do lepsich brzd nebo projedu v palivu.

A kvalitni znackova denni svetla s potrebnyma nalezitostma, schvalena pro provoz uz si jen tak nekdo kvuli cene nekoupi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

také blbé úplne noname bez homo som mal na lagune, už po pár dňoch mi vypadávali ledky...tu mám záruku vrátenia peňazí resp. výmenu tovaru, tak ma to veľmi nezaujíma :aut... zatial to ide:potlesk, uvidím...

Je to homologizované...bez homo by som nekúpil ani ja...

[upravil dne 1/6/12 10:59 od zoleeka70]

[upravil dne 1/6/12 11:00 od zoleeka70]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zoleeka - Len či tie svetlá nie sú ako pozičné svetlá,keď sú také lacné,treba rozlišovať medzi pozičnými svetlami a denným svietením - rozdiel v svietivosti...na prvý pohľad vyzerajú rovnako,aj sú homologované ale ako pozičné (parkovačky)

[upravil dne 1/6/12 12:50 od ferinko2]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...