Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Převodovka 2,1


stehlas

Recommended Posts

Zdravím mám problém a sice takový , že po zakoupení auta jsem pochopitelně zkusil jak jede ..dal jsem něco přes 200 KM/h je to rok zpět .. niní je auto po výměně motoru i převodovky. Při rychlosti nad 170 začne lehce vybrovat plynový pedal a ozývá se hučivý zvuk (dělá to každá rychlost do místa přeřazení - jakoby nějaký omezovač ) ... Je špatná převodovka ? nebo je možné že u bývalého motoru byla převodovka např z 2,5 TD ?:myslim Děkuji předem za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no,nechcem ti tu kecat,ale pytal som sa tu na podobny problem pred par rokmi,nikto mi neporadil....az ked mi na dialnici upadol odhnity vyfuk a nasledne sme ho s kamosom zavarili,tak to prestalo.vzdy pred preradenim na vyssiu rychlost mi malinko zavibroval plynovy pedal a do toho sa ozyval zvuk,ako ked fukas na prazdnu flasu,taky dunivy zvuk.myslel som si vtedy,ze je to nieco s turbom,ale jazdil som s tym docela dlho a turbo slapalo stale rovnako,nikdy by ma nenapadlo,ze to robi diera vo vyfuku,asi to tade prisavalo vzduch alebo co...skus pozret,ci ho nemas deravy,bolo by super,keby to bolo len tym,nie?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...