Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

elektrina


milko9

Recommended Posts

ahojte

mam taky problemik cely den som behal na aute vsetko v priadku startovalo vsetko fungovalo. odstavil som je pravda ze mi hral subwoofer ale pri dalsom nastarovany urobilo uz len cvak. kamarat ma startol cez kable. to je vsetko ok ale potom pocas jazdy som si vsimol ze mi nejde palivomer svieti ABS Airbag. len tak ma napadlo ako prve vypnut a zapnut svetla vsetko naskocilo a slo ako ma ist. az potom doma som zistil ked dam kluc do prvej polohy nesvieti mi kontrolka Baterie. myslel som ze ziarovka ale ta je v poriadku. bol vytraseny kabel na baterke od nulaku ? mohlo to spravi dake zavazny skrat poradte mi dakto daco lebo som doslova uz zufali s toho ? mohol byt tam daky skrat ??? dik P 306 2.0 HDi

[upravil dne 1.6.2012 08:28 od milko9]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koukni na kostru z baterky na kastli, je pod baterkou na traverze na který drží motor

tam som pozeral tie ukostrenia co som nasiel som ceknul a su ok. tak neviem kde je problem ako vravim pri skruteni klucika do polohy 1 sa mi nerozviety batervocka na budikoch auto ale vrci normal .... :/ sa bojim aj nato chodit ci mi to nezduda dade pod ritou ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

poistka F28 pod prístrojovkou, žiarovku máš dobrú? tenký drót na alternátore je v pohode? meral si dobíjanie pri naštartovanom motore?

poistka je ok dobijanie som meral v klude na volnobehu ma 12,2 ked ho vytocim okolo 14,4 -14,6

kabel je ok nemoze byt odpaleny v baterke jeden clanok ? popripade v alternatore dioda alebo Regler ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...