Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Palivový filter - falosný vzduch


gazur

Recommended Posts

Nazdar, dnes som menil palivový filter a keď som už mal všetko hotové a potočil som klúčom aby som naplnil filter tak je počuť take pukanie ako keby kadialsi ťahalo falošný vzduch. Znova som to rozobral a pretesnil ale stále ten istý problém. Auto štarutuje normálne a ťahá pekne len pri žhavení keď čerpadlo tlačí naftu do nádobky tak je pocuť ten zvuk. Máte niekto s týmto problémom skúsenosti????? :(

Peugeot 406 2HDI 66kw

Diki za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tom je práve ten problém ja už som nechal naťahať naftu asi aj 10-krát a stále je tam vzduch. Ja som už filter menil asi 5-krát a tento problém som nikdy nemal preto mi to nejde do hlavy kde može byt netesnosť. A keď necham auto nech žhaví a ja chytím tie dve hadicky ktoré sa zacvakávajú na výčku na nádobke tak cítim ako ich trasie ako by tadial isli vzduchové bublinky a od tial ide aj ten zvuk.

[upravil dne 1/6/12 11:17 od gazur]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to ti můžu říct naprosto přesně co to je.Na spodu toho filtru je takový ventilek a to on umí takto pukat nebo chrochtat nazvi to jak chceš.I mě se to kdysi stalo,byl jsem z toho nervózní,několikrát to rozebral a pak se to spravilo časem samo,resp.přestalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...