Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

407 ANO? NE? NA CO DÁVAT POZOR?SPĚCHÁ!!


fannyna

Recommended Posts

Ahoj,ja mam na tacho 210 tis.km a auto naprosto v pohode.Dvojhmota,spojka puvodni,nijak se neprojevuje ze je spatne,fap regeneruje asi po 600 km,spodni cepy jsem daval ve 180 tis. a taky drzi.Za mne muzu rict,ze auto jak z venku tak i ze vnitr kde jen min.neco zavrze je uplne v pohode.Klidne ze dne na den pojedu na dovcu treba 2 tis.km.Ale je pravda,ze zvazuju ze ho prodam kvuli tomu,ze jak to bude mit treba 230 tis km tak si lidi budou myslet,ze je to uz rozpadajici vrak a neprodam to.Proste u nas je trend,ze jak ma auto 200 tis.km tak je to mrtvola. Dulezite jaky majitel s tim jezdil a jak se o auto staral.Kdyz je ridic a majitel hovado,tak znici i ve 100tis. km i Hummra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som az pri cca 240 tis km menil capy, tycky stabilizatora. Aj to nie preto lebo by sa to nejak ozyvalo ale pre istotu.

Jedina vacsia investicia bola spojka a dvojhmota. Podotykam ze spotrebu som mal od 4,9l/100km (veeeelmi predpisova jazda) do 5,5l/100km. A v interieri ziadne zvuky. Auto bolo super. Asi preto mi ho aj ukradli :bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...