Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Brzdový pedál


STEUNLY

Recommended Posts

Zdravím. Chci se zeptat, jestli někdo nemá zkušenost s brzdami, při mírném brždění mi kope do brzdového pedálu.

Koupil jsem nové přední kotouče + brzdové destičky, stále to kope.., zadní jsem neměnil. Někdo tady píše, že to může dělat čidlo u abs.., ale to se mi nezdá..Némá něko zkušenost s tímto problémem...?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no mě taky kopal. šlo o přední brz. levý kotouč, nechal jsem je vyměnit, ale po pár týdnech to začlo znovu. takže jsem to dal to servisu. s tím, že mi špatně fungovalo abs, při jízdě se vypínalo. v servise zjistili, že auto bylo bourané v oblasti předního levého kola. takže vyměnili čepy, ložisko, náboj ( což se nějak řekněme kaskadovitě porouchalo) prý muselo dojít k opravdu silnému nárazu. nyní abs funguje ok a pevě věřím, že tedy i je odstraněná kopavost, ale to budu moci potvrdit sto pro po pár týdnech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čili po mém zjišťování a odstraňování problému jsem zjistil, že kopavost může být díky křivému náboji s ložiskem. samotným čidlem nejspíše ne, protože to je malá plastová krabičkam kterou by to kotouč dříve urval, než by čidlo mělo narušit rovnost kotouče. ale možná to bylo myšleno, že to má souvislost s tím ložiskem práve, protože snímač právě z ložiska bere informace. a kdyby tak už spíše chyba v počítači pro abs, než samotném snímači...tak aby dokázal zařídit brrr, č trrr trrr do pedálu :-)

ale pozor jsem laijk :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...