Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

kostička do stahovačky


hakavcak

Recommended Posts

Tak v auto kelly to neprodavají jen celé stahovačky a ani z jiných aut neprodávají na stahovačky součástky pouze komplety.. Tak se znovu ptám nemá někdo na prodej jednu tu plastovou kostičku nebo prostě něco co mi tam pujde a bude fungovat jak má..?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

plastové pasujú z Golfa IVky, mám to doma, mne nepraskli, ale kúpil som do zálohy...stálo to 2ks cca 15eur
Jsem volal do wolsvagenu a prý prodávají jen komplet stahovačku.. Tak jestli máš možnost to tam u Vás koupit a je to stejné tak bych ti dal 20€ plus poštovné na levé přední dveře u řidiče a byl bych moc vděčný..:)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak v auto kelly to neprodavají jen celé stahovačky a ani z jiných aut neprodávají na stahovačky součástky pouze komplety.. Tak se znovu ptám nemá někdo na prodej jednu tu plastovou kostičku nebo prostě něco co mi tam pujde a bude fungovat jak má..?

Prosim te, co za \'\'odbornika\'\' dela v tom kelly?? že ho pozdravuju a at se de přeškolit kdyz neví co vubec prodava tady to maš http://www.autokelly.cz/#|Y33buV4cvEnkJxvjhfNBp03MxRinFE8R8LtQvjoDJoKtA107TjUVX+H+WUUdHrJbSeBX+pXEWVQgZR7BLIsfM8hhS7ycMY382mLDX1JBYIqUO3dwILwohsx00HJihgzZ2zxi6EMCV1ax79LujbRcCHzovv7Z8zsE/CxaLaN7wwf1Tej+fcj1T6lTvfF4gulPNvRsOgMWID8L6wOKOB7ZeEP0YLxDRZfPlJ33PWOsp2lPgj1ScR8l84NsQlUwalOcnUQDl5KlF/J0E9kdEytJjQ==

Maji to skladem, Objednací kód kdyby ti tu stranku nezobrazilo zadej do jejich vyhledavače: RO C50110 pro L přední dveře a RO C50111 pro P přední dveře ;)

Tu plastovou bych uz nekupoval.

[upravil dne 1/6/12 12:53 PM od groovred]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak objednáno a zítra to bude.. říkám jsem Vám volal ráno kvůli stahovačce na 607 a on že ví.. říkám opravdu to nejde koupit samostatně.. prý nejde na žádné auto.. říkám to máte na stránkách.. on jestli můžu dát číslo tak jsem dal číslo a už to najednou zítra bude... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak v auto kelly to neprodavají jen celé stahovačky a ani z jiných aut neprodávají na stahovačky součástky pouze komplety.. Tak se znovu ptám nemá někdo na prodej jednu tu plastovou kostičku nebo prostě něco co mi tam pujde a bude fungovat jak má..?

Prosim te, co za \'\'odbornika\'\' dela v tom kelly?? že ho pozdravuju a at se de přeškolit kdyz neví co vubec prodava tady to maš http://www.autokelly.cz/#|Y33buV4cvEnkJxvjhfNBp03MxRinFE8R8LtQvjoDJoKtA107TjUVX+H+WUUdHrJbSeBX+pXEWVQgZR7BLIsfM8hhS7ycMY382mLDX1JBYIqUO3dwILwohsx00HJihgzZ2zxi6EMCV1ax79LujbRcCHzovv7Z8zsE/CxaLaN7wwf1Tej+fcj1T6lTvfF4gulPNvRsOgMWID8L6wOKOB7ZeEP0YLxDRZfPlJ33PWOsp2lPgj1ScR8l84NsQlUwalOcnUQDl5KlF/J0E9kdEytJjQ==

Maji to skladem, Objednací kód kdyby ti tu stranku nezobrazilo zadej do jejich vyhledavače: RO C50110 pro L přední dveře a RO C50111 pro P přední dveře ;)

Tu plastovou bych uz nekupoval.

[upravil dne 1/6/12 12:53 PM od groovred]

jenom dotaz, hledal jsem to i na zadni skla, ale nenasel jsem to, maji takove divne vyhledavani, nemate kod i na to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Tak jsem dneska stáhl okýnko u spolujezdce a s takovým jakoby praskáním sjelo dolů, nahoru už nevyjelo. Když stisknu spínač nahorů tak v tom jen rachtá. Odešla mi tedy také tahle kostka, nebo něco jiného? Než to rozdělám, abych alespoň věděl co a jak. A dá se okno nějak zafixovat vytažené nahoru? Nerad bych, aby v nepřítomnosti okno sjelo samovolně dolů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...