Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Klimatizace-ventilátory P406


Jiras175

Recommended Posts

Zdravím všechny, mám P406 2.0 HDI 80kw, r.v. 2000. Při zapnutí klimatizace (automat.) po chvilí to začne pípat a na display naskočí\" Engine temp. too high\". Tak jsem koukal na ventilátor (mám jeden) a ten se na chvíli rozeběhne, pak zase zastaví a tak zase dokola. Druhá rychlost vůbec nenaskočí. Mám tak 3 relé - od shora zelené,modré a zelené. Koupil jsem jedno zelené nové a zkoušel to prohazovat (jen ty zelené) a žádná změna. Podle mě by ten vent. měl frčet jako blázen, když je venku teplo. Jinak klima ale funguje... Taky jsem měnil snímač teploty chlad. kapaliny. Poraďte prosím někdo, paňáč mi z toho pípání asi drbne..... Díky Jirka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsou tam relátka která přepínají pomálá velký rychlost ale nejčastější zavadou je odpor ventilátoru sou tam 2 černej a bílej když sundáš masku sou hnedka vidět vedle ventilátoru jeden nebo oba budou špatný vetrák má 3 rychlosti a tobě sepne až při uplnem přehřátí jen ta trojka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1267 E3 ODPOR 0,8 OHM NR- - ČERNÁ

1267 A9 ODPOR 0,54 OHM GR- - ŠEDÁ

tady jsou udaje z katalogu ND peugeotu spolu s origo obj. cislem (da se podle nej vyhledat nahrada napr. v Autokelly)

[upravil dne 31/5/12 22:11 od Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar měl jsem stejnej problém s těma ventilátorama už jsem nevěděl kde mi hlava stoho stojí tak jsem přestal mít s tím trpělivost a připojil jsem oba ventilátory na tvrdo natáhl jsem dráty do palubovky koupil jsem dva vypínače který mám pod volantem a zapínám si je sám jak při klimatizaci tak při zahřátým motoru a fungujeto suprově a cena zpravení mě vyšla na tři stovky než se srát s čidlama atd. je to nejlepší a jejednoduší řešení jak tohle zpravit a hlavně dokáže to každej kdo tomu trochu rozumí rozebral jsem kvuli tomu třetinu auta a stejnak nic. Tak třeba to někoho popostrčí odhodlat se k tomuhle kroku :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je sice hezký a co spotřeba ? když zapneš klimu tak si to reguluje rychlosti podle potřeby motoru a klimatizace ty když ty větráky zapneš na plno při zapnuté klimě tak to akorád víc žere a když na minimum tak se klima zase neuchladí to bych si to radši opravy chudák altik....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem vyměnil ten černý(spodní) odpor a je všechno OK !!!!

Ventilátor běží jak má, žádná chybová hláška. Parááááda.

Změř si ty odpory Ohm-metrem, musí být v pořádku okruh -levý konektor s protředním a pak levý s pravým. Já měl v čudu obvod levý-pravý. Díky všem za rady !!!!!!!:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...