Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Oceňte mi švestku :)


uni-hoxis

Recommended Posts

Zdravim,

hodlám prodat pažouta, protože půjdu na školu jinam a auto by zbytečně stálo a nevim kolik si za něj říct. Kupoval jsem ho před rokem v lednu za cca 45k.

Má najeto 215000 (když jsem kupoval měl cca 202 000) je to rok 97, 1.9TD,v létě novej výfuk, vzadu nový tyčky stab., přední trochu bouchají. V zimě jsem ho opřel o svodidla, ale jen stylem, že prasklo přední světlo, nárazník, a ohnul se blatník a kapota (to hodlám opravit - blatník a kapotu vybouchat, překitovat a stříknout, nárazník už mám novej, světlo taky) bylo to jen opření asi v 5km/h, ze vnitřku žádná újma na zdraví motoru :) )

Představoval bych si tak 35k :myslim ale možná jsem blázen. Na předku mám nový letňáky a starší zadní a k tomu mám zimáky na discích

foto (bez bouchnutí)

1

2

3

s bouchnutím

1

2

edit: a technickou to má ještě rok a eko je zaplacen :)

[upravil dne 30/5/12 20:20 od uni-hoxis]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak já svýho zelenáče koupil za 15000,- 4000,- za kulový čepy, tyčky stabilizátorů, silenbloků ramen a horních uložení... pár promáčklejch mst vykytovat a vymenit vzduch filtr a jede krásně... ještě to časem stříknout a budu spokojenej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...