Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Modrá 206 1.1i -----> Světle modré GTI - Sezona 2018


PanOtakar

Recommended Posts

V 1. 7. 2017 at 12:39, Karkulák napsal:

Máš to pěkný a hlavně solidně položený :super 

Co tam máš prosimtě za podvozek, a máš vyndaný helpry? a zadek o dva zuby? Já mam TÁčko sešroubovaný uplně dolu a stejně jsem o metr vejš než ty :bojim

Díky, díky...:)

Mám tam taky TAčko s helprama a sešroubovaný uplně dolu..Zadek dělali kluci v Příbrami, takže nedokážu říct, o kolik to poslali dolů. Kdyžtak můžu dát kontakt a trvá jim to fat chviličku - za 45 minut jsem odjížděl domů :)  Ono to dělá opticky hrozně to lízo a pak taky i kola.. na 7J mám 185/35 šlupku, která taky udělá svoje.. :) 

Jinak koukám, že jsi z Rakovníka :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, MilanF1 napsal:

A ty gumy Nankang fungují? Když bych cpal tolik peněz do auta, na gumách bych nešetřil. :myslim 

Radši nový Nankangy, než nějaký jetý. :) Už s autem nejezdim tak rychle, jak když to bylo v serii, takže nepovim, jak moc dobře fungují. Ale na normální ježdění a nějaká ostřější jízda zatim dobrý. Vodu jsem zatim potkal dvakrát, ale že by to nějak ustřelovalo nebo plavalo, to zase ne - Na druhou stranu neřikám, že jiný gumy nebudou fungovat líp.

Bral jsem je z jednoho důvodu a to, že rozměr 185/35/R17 od jinýho výrobce neměl nikdo na skladě v okolí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako za cca 5k člověk nemůže čekat nijak velkou kvalitu, ale co tak koukám na net, tak snad žádnej výrobce nedělá tenhle rozměr. Našel jsem akorát: Ling Lang :myslim, Accelera a právě Nankang

Kdybych si tam gumu namaloval fixou, tak to bude vypadat stejně :D ...  A ani to nějak extra nedrncá ve spojení s podvozkem - čekal jsem to 150x horší :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, PanOtakar napsal:

Díky, díky...:)

Mám tam taky TAčko s helprama a sešroubovaný uplně dolu..Zadek dělali kluci v Příbrami, takže nedokážu říct, o kolik to poslali dolů. Kdyžtak můžu dát kontakt a trvá jim to fat chviličku - za 45 minut jsem odjížděl domů :)  Ono to dělá opticky hrozně to lízo a pak taky i kola.. na 7J mám 185/35 šlupku, která taky udělá svoje.. :) 

Jinak koukám, že jsi z Rakovníka :)

Aha tak to dělá ta guma, já myslel že máš 195/40 ale 185/35 to už je fakt šlupka :D A asi trochu i to lízo, já mam z 307 a to je trochu nižší.  Jinak pokud kluci v Příbrami dělaj i repas, tak bych si kontakt určitě vzal. Kdyžtak SZ :) A jo jsem z Rakovníka. Se třeba někdy potkáme, jezdim často do Kladna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Update :D

Proražená olejová vana :potlesk -> nová plus zase olej Liqui Moly po 3000km :myslim, novej zadní díl výfuku s oválnou koncovkou a nahrazená K&N vložka za origo vzduch. filtr.

Udělaný LED mlhovky (používá se stejně jako denní) s menší úpravou vstupu žárovky do světla.

 

Dotaz: Dá se někde sehnat ta lišta okolo výřezu na výfuk? Tak jako to má RC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přitáhl jsem domu z noční a cítil jsem se ještě pln energie, tak jsem udělal následující :D - 

karnaubskej vosk, lakovani sloupků do černé, lakování tažného oka a trmenů do červena, stříknutí lišty mřížky chladiče do černé, ta původní byla modrá a to je blee :D 

IMG_4608.JPG

IMG_4613.JPG

IMG_4614.JPG

IMG_4618.JPG

IMG_4612.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...