Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vypínání autorádia


Sodobar

Recommended Posts

Zdravím,

pořídili jsme si nové rodinné vozítko. První dojmy (najeto 650 km) jsou pozitivní.

Ale jedna věc mě docela rozčiluje. Když zastavím a vypnu motor, tak se vypne rádio. Málo kdy se stane, že ihned poté vystoupím a odejdu, proto bych ocenil aby rádio hrálo dál a já ho nemusel zase zapínat.

V Oktávce se rádio vypínalo až po vyndání klíčku. To mi přijde ideální.

Nešlo by to někde nastavit?

A ještě jedna věc se pojí s autorádiem. Když mám spárovaný telefon, tak můžu přehrávat hudbu v něm. Super. Ale nemůžu se dostat do adresářové struktury. Přehrává mi to jen tu desku, kterou mám zrovna otevřenou v hudebním přehrávači.

Dělám něco špatně?

Díky moc za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S vypínáním autorádia Ti asi neporadím - snad by to šlo nastavit přes DIA, ale to jen hádám.

Co se týká přehrávání .mp3 souborů - pomůže Ti když si vedle samotných skaldeb uložíš také seznam .mu3. Potom stačí stlačit FF a přejde na další album.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že to nepůjde jsem trochu počítal. Nastavení jsem prošel několikrát, dokonce i manuál jsem prolistoval :-)

A s pojistkami něco kutit se mi po pravdě moc nechce.

Není to otázka život a a smrti, jen je to trochu nekomfortní.

Asi napíšu do Francie aby to příště udělali jinak :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

C8 - po vypnutí motora a vytiahnutí kľúča sa dá rádio zapnúť gombíkom na rádiu (kým nenaskočí economy mode)

Peugeot 107 - rádio po vypnutí sa dá zapnúť otočením kľúča do polohy 2 (3= zapalovanie,4=štart)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...