Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zadní ložiska na 307 SW


DaP-2009

Recommended Posts

hulkjo

kotouč s ložiskem je jeden komplet, ložisko v něm se podle dokumentace výrobce měnit nesmí, takže se mění vždy zas komplet, je to proto, že zadní kotouč vydrží poměrně dlouho a když je už zralý na výměnu, je zralé na výměnu i ložisko...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trosku vyuziju zalozene tema. Zacla mi cvrlikat zadni kola ale pro absolutniho laika tezko rict v cem je zakopanej pes udajne prej lozisko a nebo naboj kola. Cvrlika to kdykoliv se da auto do pohybu.

Zadni kotouce maji najeto neco kolem 100tic desticky asi 60tic. A na pohled vypadaj v pohode tak tady problem nehledam.

VF33ERHYB82726287

Diky za pomoc na co se zamerit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, taky se tedy zeptám ještě jednou: Poradíte mi někdo, co mám na autě já, jestli kotouče s ložiskem, nebo ložisko zvlášť? Jedná se o P 307 SW, 1,6 HDI, VIN: VF33H9HZC83935044. Díky za radu, nejsem to schopný sám vypátrat.

[upravil dne 6/6/12 14:31 od DaP-2009]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dekuju :papa

edit: a nemel bych spis chtit E268512 kdyz je to to same urcene pro auta starsich peti let?

Tak jsem koukal do AK i do Elitu a nasel jsem jen OEM podle 3748 74 Elit ma v nabidce MAPCO se senzorem ABS. Je to nutne?

[upravil dne 6/6/12 01:29 od negrbob]

já bych to bral jedině podle VIN,nikdy nevíš co ti nabídnou. já mám třeba na zadních kotouče s ložiskem,vybíral jsem podle VIN a na krabici je Peugeot 207 ale jsou na autě a vše je ok

pokud jde o ABS tak je to nutné,určitě ho máš a pak by ti senzor asi hlásil chybu

[upravil dne 6/6/12 15:07 od Gabriel 307]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj kluci, prosím o radu.

Potřebuji vyměnit zadní kotouče na 307. potřebuji vědět zda jsou s ložiskem, nebo bez a jaký průměr náboje.

Moc vám díky a tady je VIN VF33EKFUC84737795

kotouč s ložiskem, průměr kotouče 249mm, síla 9mm

průměr náboje se neudává--ty ale náboj nemáš, náboj je tam, kde je kotouč bez ložiska...,protože ložisko je v náboji

[upravil dne 6/6/12 17:19 od ozzy56]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Ahoj, poradí mi prosím někdo - P 307 - rok v. 2006 - VIN: VF33CNFL84398473

hučí mi zadní pravé kolo - před rokem měnily brzdový kotouč - zřejmě hučí ložisko

poradí někdo rychlou výměnu a jestli musím měnit i brzdový kotouč...

Děkuji za rychlou odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...
  • O 2 roky později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...