Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

O jednu Ochcáfku méně ? :D


Guest StibTo

Recommended Posts

Nějak mi to připomnělo historku kterak v jednom nejmenovaném Ostravském podniku rozjel chlapík autojeřáb a zapomněl předtím sklopit rameno. Zastavil ho energomost - utrhal dráty až v cca 100m vzdálené rozvodně :D

Naštěstí nepřetrhnul VNko ani plyn, jinak bylo asi zle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me by nevadilo ze to auto ani neni moc hezky ... me Ochcafka pije krev proste a jenom proto ze si ji jako svy sluzebni auto vybrali dutohlavove ... tot vse ... takze ja jedu a kdykoliv vidim jakoukoliv Ochcafku treba ve zpetnym zrcatku hned zacnu premyslet jestli jsem pripasovanej, jestli nejedu rychle .. atd ... :grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Franto pokud to bylo na mě tak bohužel nejde o pohádku, byl jsem tam cca 2 hodiny potom, škoda 7 mil, řidič brečel protože dostal vyhazov, škoda pokud se pamatuju 7 nebo 8 mil.

To nebylo na Tebe, ale na AAA auto. Moje zkušenost:

P406 Break 80 kW, HDI najeto 145.000 km - skutečnos přes 300.000km - odhaleno na dia.:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moju první 406 jsem tam dal protihodnotou, a světe div se, další den se objevila na internetu se skutečným stavem km, a hned jsem tam koupil moji druhou 406 a světe div se, km vypadali že sedí, ověřeno zde na clubu;)

A tehdy za cenu jednu z nejnižších co se dala sehnat;)

Jinak k tématu, Oktávky škoda není, jezdí jich po silnici v ČR ještě dalších 100000000000000:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...