Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Diagnostika v mobilu


Free-style

Recommended Posts

Protože, jak tak tady čtu, tak to někomu nejde ani na modelech z let 2002 nebo 2003, je to individuální a u Peugeotů zrovna žádná sláva... :roll Ale pokud to rozchodíš na své 306ce, tak to se manpiš, určitě to bude cenná informace pro ostatní, co se do toho chtějí pustit. :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem se ptal na OBD2 na jedné odborné schůzi, dojem z toho nemám úplně dobrý.

Protože OBD2 funguje jako diagnostika, je prý přinejmenším divný jezdit v autě, které je vlastně neustále přeplé do servisního režimu,

musí diagnostiku obsluhovat atd.

Neboli problém je v tom, že diagnostika není pasivní sběr dat, ale servisní mód a auto se nemusí chovat stejně, jako by tam ta diagnostika nebyla.

Co si o tom myslíte ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Čo to bolo za odborníkov na tej schôdzi? To je nejaká vtákovina. Jazdil som s ELM 327 pol roka, nevidel som vôbec žiadny rozdiel v chovaní sa auta ako bez nej.

Akurát že sa mi po..ebala práve predvčerom, už som objednal novú. Na tejto len prebliknú kontrolky a ostane svietiť len červená a nič sa nedeje. Aj som ju rozobral ale neni vidno ani studený spoj, ani spáleninu, tak neviem. Skončí v koši.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Na tom CD k ELM327 su len nejake free programy, ak by niekto potreboval mozem uploadnut (SZ)

Ak by niekto potreboval ELM327 tak mi moze tiez napisat SZ mam momentalne doma 4kusy

/edit : Tak som to uploadol , mozno sa to este niekomu hodi :

=> STIAHNUT <=

btw : na 406 rv 96 to asi nebude fungovat co ? Myslim samozrejme s redukciou na OBD2 ...

[upravil dne 3/7/13 15:55 od KapriQ]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ja som to mal česť vyskúšať na mojej 206 z roku 1998, na 307 HDi z 2005 a na ford focus z roku 2011......všade som sa dostal do načítanie chýb

mojej 206 len načítanie chýb z ECU a jedine čidlo čo mi ukázalo je otáčkomer inak nič viac nič menej

na 307 šlo čítať dosť veľa čidiel (rýchlosť, otáčky, teplota motora....) a načítať všetky chyby z BSI a ECU ato iste aj pri focuse..

takže na starších autách načítate max chyby z ECU a nič viac :)

inak na notebooku to ide krásne s programom ScanMaster

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...