Jump to content

Vsřiky 2.0i odporový hodnoty

222johny222
 Share

Recommended Posts

Zdravím

Potřeboval bych zjistit hodnoty odporu vstřiku u P 406 2.0 RFV,

VIN VF38CRFVE80357647

auto se chová tak,že na diagnostice to hlásí adaptace bohatosti směsi horní a dolní mez,nastartuji chcípne,po druhé nastartuji... otáčky padnou na 500,pak se chytne ale motor běží nepravidelně...kucká se,střílí do výfuku atd.. při zahřátém motoru auto šlape normálně. :myslim Nemáte s tím někdo zkušenost?

[upravil dne 29/5/12 11:18 od 222johny222]

jo jo regulátor tlaku paliva,tu potvoru co stojí skoro litr :D

Lambda kdyby byla špatná,tak auto nejede a příšerně žere,mě to jede suprově,tahá to až do 190km/h mno mám najeto 140000 a nejspíš budou poctivé,svíčky jsem před tím měl Bosch a šlapalo to,ted jsem dal bosch s platinou a taky to jede pěkně,mám na nich najeto cca 3000 km.

zkus zmerit odpor vyhrivani lambdy - mezi dvema bilymi draty, melo by tam byt kolem 3-4 Ohmu, pokud by byl spatny ten vyhrivany clanek, tak lambda, nez se zahreje, nedokaze davat spravne hodnoty a to by mohlo vest k rozhozeni adaptace bohatosti smesi

zkusím to poměřit,ale dneska než jsem jel do práce,tak jsem vyřadil plyn a dojel do práce na benál...po práci jsem nastartoval a motor šlapal normálně,otáčky jak mají být,motor neškubal,netřílel do výfuku,prostě paráda,takže to vypadá,že to fakt dělá jednotka plynu co to rozhazuje.:myslim