Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

regulátor ventilátoru


sekaj

Recommended Posts

  • O 5 měsíců později...

U automaticke klimatizace je to primo ve vetraku.

U mechanicke klimatizace to je nad nohama spolujezdce .Musis dat pryc kryt nad nohama spolujezdce a zavrit klapku na recyrkulaci.Pak tam strcis ruku a pootocenim doleva to vytahnes i se svazkem venku.

Jde dat hlava na podlahu kdyby jsi to nemohl nahmatat:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sa mi to podarilo vybrať, ešte raz vďaka za radu. Je to skorodované a konektor opáleny. Snáď bude ten konetktor funkčný, kábel je dosť krátky a meniť ho celý bude dosť o nervy.

img20121127115247.th.jpg img20121127115557.th.jpg

Konektor, je to zle vidieť, nemám pri sebe foťák len mobil, ale ten opálený kraj vidieť.

img20121127113842.th.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v servisboxe som tie odpory našiel pod OEM číslom 6450 JN a odporúčaná cena 66,73€:o:grr

ak sú konektory zaoxidované, myslím, že nestačí vymeniť iba odpory, je treba vymeniť aj konektory na káblovačke, rep. káblový zväzok celý, ináč sa porucha bude časom opakovať, oxiduje to kvôli zvýšenému prechodovému odporu, preto je treba riešiť obe strany elektrického spojenia

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak som sa k tomu dostal, regulator som vymenil a ventilator uz funguje, no 307rg mas pravdu, budem musiet vymenit aj konektor na kabli, kedze z tej opalenej casti vyskakuje terminal. To bude zabavka v tomto pocasi :(

Viete mi niekto poradit aky konektor to treba (obj cislo, alebo P/N)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U automaticke klimatizace je to primo ve vetraku.

U mechanicke klimatizace to je nad nohama spolujezdce .Musis dat pryc kryt nad nohama spolujezdce a zavrit klapku na recyrkulaci.Pak tam strcis ruku a pootocenim doleva to vytahnes i se svazkem venku.

Jde dat hlava na podlahu kdyby jsi to nemohl nahmatat:D:D:D

Zdravim Vas Prosim Vas kde najdem ten regulator v automatickej klime kde vo vetraku dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

keď si poriadne prečítaš vlákno tak zistíš, že automatická klíma má reguláciu poriešenú priamo vo ventilátore elektronicky, tzn., že tie problémové odpory tam nie sú, ak nefunguje tak treba vymontovať ventilátor a ten skontrolovať, prípadne vymeniť ten regulátor čo je na chladiči, resp. celý ventilátor ( netuším, či sa dá zohnať alebo opraviť samostatný regulátor )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Tak sa mi to podarilo vybrať, ešte raz vďaka za radu. Je to skorodované a konektor opáleny. Snáď bude ten konetktor funkčný, kábel je dosť krátky a meniť ho celý bude dosť o nervy.

img20121127115247.th.jpg img20121127115557.th.jpg

Konektor, je to zle vidieť, nemám pri sebe foťák len mobil, ale ten opálený kraj vidieť.

img20121127113842.th.jpg

ahoj může mi někdo zjistit cenu tohoto dilu diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U automaticke klimatizace je to primo ve vetraku. U mechanicke klimatizace to je nad nohama spolujezdce .Musis dat pryc kryt nad nohama spolujezdce a zavrit klapku na recyrkulaci.Pak tam strcis ruku a pootocenim doleva to vytahnes i se svazkem venku. Jde dat hlava na podlahu kdyby jsi to nemohl nahmatat:D:D:D

tohle je vyborná rada akorát že jsem si jí přečetl pozde vymordoval jsem celou přihradku ven :grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V peugeote to stále stojí cca 70€ ale na trhu je už aj lacná druhovýroba, napr. v poľsku sa dá zohnať už za 12 zlotých, tzn., že by sa mal dať zohnať za rozumnú cenu. Dôležité je nerobiť polovičatú robotu, tj. treba vždy opraviť aj konektor (výmena pinu, výmena celého konektoru, výmena konekturu aj s káblom) inak sa môžeš tešiť, že si v blízkej budúcnosti celý postup výmeny zopakuješ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...