Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vymena ziarovky brzdoveho svetla - hlaska palubaku, VYRIESENE


Y2K

Recommended Posts

ano

hlasi ze chyba brzdoveho svetla

ak hlasi nejake na boku tak hlasi bud lave alebo prave, ale teraz len hento

lave a prave som napruzil kontakty, prestriekal a tak a zmizla hlaska, zostala len tato jedna a preto chcem to iste spravit aj s tretim brzdovym

bohuzial k nemu sa neviem zatial dostat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pise ti ze lave alebo prave brzdove svetlo?

Lebo mne to pise len pri smerovkach.

Je tiez otazne ci je to spravne prelozene ta hlaska. Ak mas instalacne cd na slovensku upravu tak je jednoducha cesta ako toto eliminovat a to tym ze das nazad napr anglicku verziu a kuknes ako to tam pise.

No nic. zajtra beriem autodo roboty aby som dal do poriadku ten ucvaknuty drot z brzdoveho svetla a odrazu kuknem na pc ci to diagnostikuje ktora ziarovka je vadna. Uz si nepamatam ako to je na diagboxe, ale u inych ako VAG, Autocom,.... tam pekne pise prudovy odber a podla toho sa da pekne orientovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po dvojdnovom rozoberani auta, badani a skusani mi vychadza jedine, kabel do BSI jedine to moze byt

Objimky su OK, konektory tak isto

Ale aspon som zistil ze kazde svetlo ide do BSI osobitne a ze kostra je zvedena tiez do BSI :D

Naozaj tu nemate dakto schemu zapojenia? Pripadne ktory konektor v BSI su tie zadne svetla?

Stacilo by uz len natiahnut novy kabel odzadu do BSI, bohuzial v tom megazvazku neviem ktory to je :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...