Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Od čeho je tato podtlaková hadička?


Stosun

Recommended Posts

Co ovladá tato podtlaková hadička?Urval jse mi v tom podtlakovým zasobniku ten naustek a ted ji tam mam na volno je to na motoru co mam v popisu..Díky za radu P:S Jinak se ještě zeptám může ta hadička,že je vypojená hazet auto když je v tahu do nouzáku?

post-34232-14109624643776_thumb.jpg.jpg]

[upravil dne 28/5/12 18:13 od Stosun]

[upravil dne 28/5/12 18:55 od Stosun]

[upravil dne 28/5/12 21:11 od Stosun]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak takhle vypada ta komora ma urvanej ten naustek uz stim predemnou nekdo neco delal.Bylo to tam prilepeny.Hadičku jsem zatim zalil tavnou pistolí na primo nez sezenu tu komoru jinou auto uz do nouzaku nepada takze :super Ale stejne by mne zajimalo od ceho ta hadicka je?Vypada ze je napojena na hadici od Swirl a pak jde do te komory..kazdopadne jsem rad ze to takhle dopadlo :) P.S kdyby nekdo tu komoru mnel dejte mi prosím vedet odkoupim ji...

post-34232-14109624702864_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde to poměrně dobře opravit. Tu díru odmastíš a uvnitř poškrábeš pro lepší přilnutí (piliny nesmí padat dovnitř). Pak vezmeš trubičku příslušné tloušťky a řízneš na ní kousek vnějšího závitu. Pak to zašroubuješ do otvoru po původní díry a zaleješ nejméně do poloviny něčím slušným dvousložkovým - tohle funguje 100% http://www.alteco.cz/epoxidova-lepidla_3-ton-quick-epoxy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...