Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ostrekovac


dzin

Recommended Posts

zdravicko ,neni to zavazna porucha ale pije mi to krv jedna sa o ostrekovace okna ked chce na predne okno tak mi stale strieka na zadne aj zadny mi strieka na zadnne okno prehodil som hadicky na motorceku na nadrzke ze teda predne je dôlezitejsie tak mi to chvilu islo na predne ale zase mi ostrekuje zadne okno na predne ani kvapka kde môze byt chyba ,zeby zapchata hadicka na prednom okne?

[upravil dne 28/5/12 13:31 od dzin]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...nebude to len v tom, že máš niekde tú hadičku aj deravú? Ja som to mal deravé na viacerých miestach, striekalo to, ale nemalo to taký tlak, aký by to malo mať...ešte by možno pomohlo, keby si niekde na hadičku dal spätný ventil, ktorý zabráni spätnému stečeniu kvapaliny späť do nádržky...vraj je to na peugeotoch celkom časté, že dlho trvá, kým začnú predné ostrekovače striekať vodu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud mu šel tlak po přehození hadiček tak skřípla hadička není také sem to tak provizorně řešil než sem sehnal novej motorek je opotřebovaný hlavně na jednu stranu (čelní okno)při ostříknutí zadního okna se otáčí napájení a tlačí kapalinu na zadní okno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyskusaj dat z motorceka dole obe hadicky, zapni ostrekovanie na predne a zadne okno a porovnaj, ci to strieka obomi vystupmi rovnako (skus to \"pribrzdit\" prstom).

Skontroluj tiez , ci nemas derave, alebo upchate hadicky na predne okno (napriklad pripojit na hadicku ostrekovac z ineho auta..)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...