Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kupil som Peugeot 206 ..poradite mi co vsetko...


Maroš

Recommended Posts

...co vsetko by som mal urobit lebo neviem to auto nepoznam a padla by me nejaky manula na 206 2hdi 66kw 2003...skusal som uloz to stranky,rapidshare ale chce to vacsinou registraciu...neviem aky olej tam ide ,potrebujem objednat filtre, ...po dvoch tyzdnoch sa auto zacalo prejavovat...ide dobre ako motoricky radsej na nej jazdim ako na 407sw co mam ale yslim to vazne to je pohoda auticko...nechal som sa uniest...prestalo hrat radio,palubnu pocitac raz sa da prepinat raz nie, smerovky raz idu raz nie....chcel by som tam kupit vyhrievanu sedacku predavali sa do tychto aut? by som to tam zabudoval ....elektriku urobim ale padli by vhod schemy...prosim aspon kde to stiahnut.....najhorsie je ze to auticko som kupil priatelke a ja som odcestovany a vzdy nejaka message....nejde to a toto zacalo a dne ze ostal spojkovy pedal na podlahe ale potom skocil nazad a zdochlo auto :D uffff to bude zaberacka. ummm som z toho hotvy neviem co skor zacat robit ....digitalna klima ale co ked je prazdna ...idem dat skusit na tesnost ...aj ked pisem slovensky som z Noveho Jicina zatial :D dik za rady a pomoc ak niekto nieco ma uzitocne na email alebo tu na forum ....som vdacny za vsetko....

[upravil dne 28/5/12 12:07 od Maroš]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak VIN je tuVF32HRHYF43461476 odpovede ...auto sa zacalo kazit a ja neviem co skor ...hladal som schemy na radio,hladal som manula na moje auto ,hladal.....sedim tu cele doobeda a to som sa chcel opztat ked tu pisem ked kupim cely ten modul pod volantom kde su smerovky a stireace z buraneho auta ,z ineho musim to dat aktivovat cez diagnostiku alebo to ide hned ako to pripojim ? dakujem ...pre niekoho su to mozno blbe otazky ale neviem do coho sa skor pustit..dnes ta spojka a neviem vymenit spojkove lanko alebo hned objednavat spojku ,chcel som objednat cez net oleje ,filtre vsetky co treba,dat fuknut klimu ale tu nie cez internet:D a zrazu neju smerovku,palubny pocitac....smerovky idu a zrazu ich ze treba vypnut a znovu zapnut aradio a neviem odkial zacat a su tu ludia ktory maju jasno hned ako tu niekto napise problem ...tak dakujem za ochotu a cas

:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...