Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Zážitky z dálnice


Milhausekkk

Recommended Posts

Ahoj,

včera jsem jel z Nového Jičína do Olomouce a to jsem koukal:

130 km/h na dálnici jsem snad dodržoval jen já a cca 5 aut, které jsem předjel, protože jeli pomaleji než povolenou maximálkou.

největší prasata jsou škodováci, nejvíce Oktávisti, maximálka je nezajíma, ve třech pruzích jezdí výhradně uprostřed nebo lépe jen vlevo.

Teď se do mě můžete pustit.... proč bych nejel rychleji když nikoho neomezím nebo neohrozím.....atd. :aut

Jen chci podotknout, že to chování vypovídá o naší povaze a když si sami porušujeme pravidla, protože to beztrestně jde (pokud Vás zrovna nezměří) tak pak nemůžeme nadávat na to, co se tady v ČR děje, protože jsme stejní jako ti, na které nadáváme.

Pravidla dodržuju, ikdyž mi už vytekly nervy a dostal jsem pokutu za předjetí šneka....no moje chyba a trénuju trpělivost....ale to, co jsem zažil na dálnici, byl zážitek...někdy jsem měl pocit, že jsem v Německu s ohledem na rychlost ostatních aut :roll

PS: asi bych měl po dálnici jezdit častěji, ať si zvyknu :aut:aut:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spíš nechápu, proč je rychlost pořád omezena na 130km, to je na dálnici tak akorát dobrý abych za jízdy usnul. Tohle je rychlost pro fanouše a podobně, ale ne pro normální auta, měli by to zvednout na 150km, i když by stejně jezdili pořád fabiasti v levým 100km, takže to vlastně ani nemá cenu:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No takový Švýcaři si jezdí až 100 v levém pruhu,neuhnou,když ho vyblikáš,tak začne strašně nadávat,když ho podjedeš(vpravo bývá volno,sem tam kamion),tak začne zrychlovat,najíždět a dělat bůhví co.Moc rád se vracím na české dálnice:mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spíš nechápu, proč je rychlost pořád omezena na 130km, to je na dálnici tak akorát dobrý abych za jízdy usnul. Tohle je rychlost pro fanouše a podobně, ale ne pro normální auta, měli by to zvednout na 150km, i když by stejně jezdili pořád fabiasti v levým 100km, takže to vlastně ani nemá cenu:D

Aby tě náraz větru nepřevrátil :D:D:D

post-25417-14109624608772_thumb.jpg

[upravil dne 27/5/12 19:00 od koblih69]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je na tý pláží, kde surfovali :D

Jinak mě těch 130km/h přijde ok vzhledem k stavu dálnic... když to jde tak jedu taky v levym (130) kvuli vetsinou lepsimu stavu vozovky... a některý Oktávkáře chápu, protože jsou to často služebáky a jelikoš mám taky občas 5 schůzek za den a každou jinde, tak se občas musí jet rychleji...

A fabie Honim Tři Písty taky miluju :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v cem to jezdite, ze vam to nezvladne pravej pruh, nemam problem se 406 jet v pravem pruhu a rozhodne zas takovej tankodrom, jak vsichni v podobnych diskuzich fnukaj, to neni. :myslim nevidim duvod, proc se nevracet po predjeti do praveho pruhu, pripadne proc jezdit na triproude dalnici pouze v prostrednim a levem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je na tý pláží, kde surfovali :D

Jinak mě těch 130km/h přijde ok vzhledem k stavu dálnic... když to jde tak jedu taky v levym (130) kvuli vetsinou lepsimu stavu vozovky... a některý Oktávkáře chápu, protože jsou to často služebáky a jelikoš mám taky občas 5 schůzek za den a každou jinde, tak se občas musí jet rychleji...

A fabie Honim Tři Písty taky miluju :D

Nemusí se jet rychleji. To je zažitý, leč hluboký omyl. To je problém v plánování schůzek. Já rychlosti prostě dodržuju, podle provozu plánuji termíny. A kvůli firmě opravdu platit pokuty ze svýho, potažmo tedy špatnou organizaci práce firmou dotovat z vlastní kapsy nehodlám a u ostatních to fakt nechápu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...