Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zážitky z dálnice


Milhausekkk

Recommended Posts

v cem to jezdite, ze vam to nezvladne pravej pruh, nemam problem se 406 jet v pravem pruhu a rozhodne zas takovej tankodrom, jak vsichni v podobnych diskuzich fnukaj, to neni. :myslim nevidim duvod, proc se nevracet po predjeti do praveho pruhu, pripadne proc jezdit na triproude dalnici pouze v prostrednim a levem

No tak úsek kolem Jihlavy žádný sláva není, ale stejně se po předjetí řadím vpravo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Edison: (predbehl me koblih v odovědi) Planuji si schuzky na pristi tyden - takze podle dopravy to planovat nemuzu... a obcas se stane, ze na jedny schuzce se proste clovek zdrzi dele a pak dohani... zase pro me znamena jet rychleji 140... vic bych si nedovolil, protoze jak rikas, tak nebudu platit svoje penize za firmu..ale v moji praci zase vydelavam na sebe a kdyz prijdes pozde na sjednanou schuzku, tak ti to obcas trochu pritizi....

[upravil dne 27/5/12 18:33 od Moral3z]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas s Edisonem.

A ještě bych doplnil: V dnešní době mobilních telefonů není žádný problém v případě nečekané komplikace na silnici svého partnera na jednání informovat. Pokud je normální tak pochopí a počká, nebo dohodne jiný termín. Žádná, sebedůležitější, schůzka nestojí za to abych se zabil nebo platil pokuty. Tak dobře mě zaměstanvatel neplatí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to mas bezesporu pravdu... a vzdycky volam...ovsem nekdy bohuzel narazis i na nechapave lidi, u kterych si timto zavres dvere proste... jednou jsem dostal kvuli deseti minutam takovej narez, co jsem ani od rodicu nedostal... jinak jak rikam na dalnici max 140 obce striktne 50 a nikdy jsem neplatil pokutu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak úsek kolem Jihlavy žádný sláva není, ale stejně se po předjetí řadím vpravo.

no ja prave kolem Jihlavy taky jezdim, jasne, neni to tam zadna slava, ale myslim, ze to neni duvod dat preventivne v Pruhonicich levej pruh a drzet ho zuby nehty celou cestu, protoze u Jihlavy to drnca

najezdim po dalnicich mozna pulku najetych km, prevazne jezdim D1 Praha Humpolec nebo Jihlava, pak D11 Praha - Velky Osek, obcas R10 Praha - MB, cili nejstarsi a nejhorsi useky a 406 to dava naprosto v pohode

[upravil dne 27/5/12 19:45 od Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vysočina bezesporu vede... Za ní asi D11 alias valcha, a pak na ten Vyškov. Já pracovně najedu ročně tak 50 ticek po celý evropě. Soukromě tak 15 ticek...

Moralezi, už při plánování i týden předem nepočítám, že bych v Ově byl z Phy za tři hoďky. A jde to vcelku v poho. Prostě takto příjezdy (odjezdy z Phy) neplánuju. A jak jsem psal, jestím 10 i 12 hodin dálky. Opravdu mi za to nestojí jet ani kilák rychleji. Nikde v Evropě, ani tady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po dálnici D1 jezdím často, snažím se jezdit do 135km, ale někdy to střihnu rychleji. Jezdím v pravým.

Sleduji už hodně dlouho, že když někdo udělá nějakou prasárnu, nebo nedodrží předpisy, tak jsou to nejčastěji WV, AUDI, ŠKODA, SEAT, BMW, MERCEDES. Proč řidiči francouzů, japonců atd. jezdí srdcem? Proč jezdí jako lidi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mám zkušenost z dálnice. Ale s Policií ČR. Byl to vůz Passat R36 RZ 3H2 .... na dálnici Praha-Hradec Králové. Předjíždím levým pruhem dva kamiony v rychlosti cca 120km/h a když jsem byl někde na polovině, tak se zezadu přiřítili xenony a začali na mě blikat dálkama, ať se jako uhnu. Podotýkám, že modrá barevná hudba nebyla, to bych něříkal nic a pokojně se uklidil. Měl jsem v úmyslu pokračovat v předjíždění, ale blikání pokračovalo. Tak nezbylo nic jinýho než toho spěchálka pustit ať si letí. Zařadil jsem se mezi kamiony, kdy na mě ještě bliknul řidič toho kamionu za mnou. V tu dobu už jsem tam měl nějakých 130Km/h, takže byla brzda. Pašík prosvištěl a já si v klidu pokračoval v předjíždění. Po asi 3km stál ten samý Passat s tou samou RZ rozblikanej na krajnici a před ním audina s pražským číslem. Jestli už v tu dobu ho pronásledovali, tak snad mohli letět s majáky a ne si takhle doslova vynucovat místo a volný pruh. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po dálnici D1 jezdím často, snažím se jezdit do 135km, ale někdy to střihnu rychleji. Jezdím v pravým.

Sleduji už hodně dlouho, že když někdo udělá nějakou prasárnu, nebo nedodrží předpisy, tak jsou to nejčastěji WV, AUDI, ŠKODA, SEAT, BMW, MERCEDES. Proč řidiči francouzů, japonců atd. jezdí srdcem? Proč jezdí jako lidi?

Nebude to tím, že se v těch autech řidič necítí tak dobře, tak se snaží zkrátit pobyt v autě na minimum?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje cestovní dálniční rychlost je 110 v pravym pruhu, v levym jen předjíždim a pak se řadim zpátky.:) V noci si dám 130, páčto sme na dálnici tak tři.:D Ale předjíždět kamion je s 307 lahůdka, nevim jak u vás, ale mě to vždycky za čumákem kamionu brutálně hodí doleva, takže radši v klídečku jedu a nešílim. A když na mě nějakej blbec bliká (eště si smlsne, když mam Zetko vzadu, rozhodla sem se ho sundat až po 2500 najetejch km v tomhle autí), tak si prostě počká, až v klidu předjedu. Já jedu podle předpisů, takže nas*at.:P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak minimum je \"minimální nevyšší rychlost vozidla\" dle papírů. Ne, že se tam pomaleji jet nesmí. Pak jsou tam místa někdy nesprávně nazývaná \"stoupací pruh\", který má řidič povinnost použít tehdy, jestliže vozidlo nemůže jet touto nejnižší rychlostí. Obšem už jej nesmí opustit, pokud nejde o OBJÍŽDĚNÍ.

Dále je řidič povinen nebránit ostatním účastníkům v provozu a současně je zakázána \"bezdůvodně pomalá jízda\". Tato formulace je ovšem ve stylu speciálních českých zákonů, tedy vlasně nikdo neví, co to znamená (ačkoli já si to představit umím). Dále je sice řidič povinen přizpůsobit rychlost mimo jiné svým schopnostem, na to lze ovšem namítnout, že pokud nemá schopnost jet nejvyšší dovolenou rychlostí bez toho, aby tomu bránily jiné okolnosti (provoz, počasí, atd...) neměl by TEORETICKY být držitelem ŘP. V autoškole by měl být naučen, že se na 50 jezdí 50 a ne 40, a na prázdné a suché R47 se nejezdí 110, ale 130.

Teda aspoň tak mi velí logika. Ono předjíždění kamionu, který jede 90 rychlostí 110 zavání dalším ustanovením o tom, že řidič nesmí předjíždět, pokud k tomu nemá dostatečnou rychlost a současně tím může omezit jiného účastníka silničního provozu.

Tolik tedy teorie... Praxe je pochopitelně naprosto odlišná, že... Co si budem vykládat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...