Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Mike - 406 coupé V6


Mik.e

Recommended Posts

no plátno tam neni, ale nový taky nejsou :D tak to je tedy vyřešeno ;)

anténa byla zezadu lehce vytažená, tak jsem jí domáčknul, ale zlepšení bych řekl žádný, uvidim za jízdy.. v sedanu jsem měl s origem to samý :(

brácha ve 406 naladí cokoliv a já v boxeru taky :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Magnaflow ladí úžasně do basu. Flowmastery co bývají zase za lepší peníze mají vyšší, méně kultivovaný - plechový zvuk, což zase sedí mě k tomu mému \"street\" stylu. Hlasitost nemohu hodnotit, na tohle jsem nikdy moc nehleděl (vozem jezdím jen krátké vzdálenosti a běžně ho neužívám). V případě problémů se dá zvuk v kabině snížit dotlumením kufru, apod...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

určitě bude video se zvukem ;) a na nějakém pražském minisrazu se také ukážu ;)

jelikož to chce ale někoho kdo to umí \"nabastlit\" domlouvám se zatím ve Spei na Vinohradech, Magnaflow sice nenabízejí ale s montáží prý rádi pomohou, tak uvidíme, horší to bude s časem, asi to necham až na dovolenou.

John: Je celý čistě průchozí - Street series potom ještě dělaj Race series, taky je ten SS čistě průchozí (rovná trubka) ?

[upravil dne 4/8/12 18:47 od Mik.e]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mik.e : papíry k tomu nemám jelikož jsem ho kupoval zde na clubu od člena masterjj tak si myslím,že papíry atd k tomu potřeba nejsou.A pokud by byli tak sehnat na to papír atd je už to nejmenší...

Jsem zvědavej jak to pak budeš moc muset upravit aby to tam šlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...