Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Mike - 406 coupé V6


Mik.e

Recommended Posts

to je jasnee ;) ja nic nevravim :P

len ja by som neupustil od svojich poziadaviek ani za nic :)

neviem ake si mal ty ale ja...152 kW, zlte, cierny interier, manual a hlavne siiiiber :D

ale hladanie prebiehalo uz nejakych 6-7 rokov dozadu :P

ach ten cas leti :)

[upravil dne 7.6.2012 22:43 od Y2K]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mik.e : jj modrý ne ale třeba modrý jsem nechtěl i když ta barva je pěkná ale má jí už hodně lidí :) i když popravdě když jsem se o svojím coupé dozvěděl tak jsem se ani o barvu nezajímal tolik jako o stav atd. a ten byl fakt na 100% a stále jsem spokojený i po skoro 36tis km co jsem s ním už najel :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Y2k: já jsem ze svých požadavků spokojen, chtěl jsem sice Mux a manuál, ale Mux mě brzy přešel, a automat neni tak tupej jak jsem si myslel.. ;)

Šíbr mít nemusim, a jinak mam všechno + chromovaný kličky, alu BBS atd. ;)

John: to byla jen sranda, je jasný, že stav je to první ;) kdybysme na firmě neměli všechno červený, od montérek přes auta a fasádu tak by mi nevadila, ale takhle to byla jedna z těch kterou sem nechtěl (pořád bych tam viděl to firemní logo :D ) ale vůbec jsem nechtěl stříbrnou, těch je asi nejvíc

[upravil dne 23/6/12 21:38 od Mik.e]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Mik.e : jj kam se na to hrabe Horst :D jinak já už bral i karoserii leštěnkou a voskem zatím jen půlku auta a tam je ten rodíl taky dost patrný oproti straně co jsem bral naposled leštěnkou a voskem od ,,želvičky\"

[upravil dne 22/6/2012 05:27 od John]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

sehnal jsem si druhý origo zadní tlumič výfuku, a trochu kuchal.

Chvilku s tim budu jezdit a uvidí se co dál, jestli zůstane, nebo přijde na řadu Magnaflow atd... ;)

když už byl sundaný koncový výfuk, neodolal jsem pokušení ject na malou projíždku :mrk znělo to fakt nádherně :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kouknul bych na gumy zda nejsou nějak tvrdý a nebo nemají hrany.. ja na původních gumách co jsem dostal k autu bylo auto šileně hlučný až jsem myslel,že je v tahu ložisko ale bylo to gumama.. a po přechodu na zimáky to bylo OK.. a teď na 17 a Pirelkách je to úplně vpohodě..samozřejmě člověk víc slyší kamínky atd.. přece jen je to nižší profil...

Jinak s rádiem... takový problemy fakt nemám a mam rádio a vše originál... :( ale koukni na anténu

[upravil dne 11/7/2012 21:03 od John]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...