Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jak sem nalit tady na inzerci


groovred

Recommended Posts

Zhruba pred mesicem sem kupoval tady na peugeot clubu pres inzerat kompresor klimy od jednoho uzivatele. Uzivatel velice ochotny ze ma jeden na prodej ze ho koupil ze 607 2.2 HDi s tim ze mu bude pasovat na 406 ale pry zistil ze nepasuje a proto ho prodava. Udajne je v 100% stavu po kontrole v servisu kde repasujou kompresory. Tak ja vůl mu duvěroval a domluvil se ze ho vemu. Kompresor mi poslal na dobírku. Doma sem to rozbalil, kdyz ste cekali ze napisu ze tam byla cihla tak to ne, kompresor tam opravdu byl ale melo to \'\'menši problem\'\' Remenice byla jaksi volna a behala ze strany na stranu, takova \'\'mírna\'\' osmička po sundani se zjistilo ze tam je jakesi ložisko ktere tam nema co delat a čerešnička na dortu? Kompresor nepasuje!

Tímhle chci pozdravit uživatele \'\' szrobert \'\' a odkazat mu že i príšte si od něj neco určite \'\'koupim\'\' . A rada pro ostatni, je asi bezpečněji nakupovat na Aukru než tady ne peugeot klubu :grr :grr

[upravil dne 1/6/12 08:40 PM od groovred]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On sam smazat inzerát nemuže, to musí někdo z moderátorů/adminů...

ale může,pokud dokážu smazat vlastní příspěvek tak dokážu smazat i inzerát a nejsem ani moderátor a ani admin ;)

genzer : asi je to tak,pokud tam byl nějaký příspěvek tak to už asi nejde.

taky jsem tady inzeroval kamarádova kola,tady je nikdo nekoupil-on si je prodal sám a já jsem to tady smazal(nebyl tam žádný příspěvek jenom inzerát)

[upravil dne 27/5/12 10:35 od Gabriel 307]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No dobře, ale pokud by tam groovred s ním komunikoval tak by jeho přispěvky nesmazal

Něco je tady -

[upravil dne 27/5/12 10:38 od Radek Hurvajz]

To je muj inzerat tesne pred tim nez sem ho koupil, na konci napsano ze sem sehnal ale to sem jeste nevedel ze sem vlastne nesehnal :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...